ua en ru

"Зацькована істота, безвольна лялька": любитель "новоросії" Гіркін жорстко усіяв Путіна "компліментами"

"Зацькована істота, безвольна лялька": любитель "новоросії" Гіркін жорстко усіяв Путіна "компліментами" Фото: "Зацькований істота" Путін (openrussia.org)

"Справжній Путін з 2014 року перебуває в далекому космосі і наближається до системи Проксіми Центавра"

Екс-ватажок бойовиків "ДНР" Ігор Гиркин (Стрєлков) різко прокоментував підсумки переговорів "нормандської четвірки" в Берліні.

У своєму блозі, зокрема, Гіркін назвав президента Росії Володимира Путіна "зацькованою істотою".

"19 жовтня, під конвоєм "людей кавказької національності" - Калантаряном (Лавровим) і Дудаєвим (Сурковим), зацькована істота, спеціально навчена, що відгукується на ім'я "Володимир Володимирович", пообіцяла "кращому вибору" і "дорогим партнерам" сприяти запровадженню на Донбас поліцейської місії ОБСЄ", - зазначив терорист.

За його словами, "справжній Путін з 2014 року перебуває в далекому космосі і наближається до системи Проксіми Центавра, а його тріумфальне повернення на Землю очікується не раніше 2050 року".

"А "аватар" - безвольна лялька, зовсім не схожа на ту людину, яку ми всі бачили навесні 2014 року під час "кримської весни", черговий раз (під наглядом конвою і стимулюючими поглядами "партнерів") промимрив про "безальтернативність мінських домовленостей" та намір їх обов'язково реалізувати. Тобто - передати "республіки" Донбасу назад в Україну, з усіма витікаючими наслідками", - написав Гіркін.

Бойовик сказав, що йому цікаво: чи подарує хто-небудь "істоті, відомій під ім'ям "Володимир Володимирович", портрет Слободана Мілошевича з особистим підписом "кращому учню від вдячного вчителя".

"Справді - повторювати з точністю "до коми" всі етапи зради власної країни і народу на догоду ворогам - не кожен зуміє", - натякнув Гиркин на те, що Путіна, як і колишнього лідера Югославії Слободана Мілошевича, чекає Гаазький трибунал.

Раніше Гиркин назвав Путіна "повією" і "боягузом".