ru ua

Не спека: синоптик дала українцям прогноз погоди на літо

Не спека: синоптик дала українцям прогноз погоди на літо Фото: (500px.com Vladimir Zhoga)

У серпні в Україні очікуються дощі

Синоптик розповіла українцям, яке літо їх очікує. Заввідділу кліматичних досліджень Українського гідрометеоінститута Вазіра Мартазінова повідомляє, що на території країни не буде дуже спекотно і посушливо. Брак дощів відчують тільки в центральних і південних областях, передає "Сьогодні".

Мартазінова також розповіла, якою буде погода у Києві в ці місяці.

"Друга половина травня повинна бути дуже гарячою. Зараз похолодання, але кінець повинен бути дуже спекотним і сухим. В окремі дні червня будуть непогані дощі, але місяць буде звичайний, в межах норми. Липень теж буде спокійний. В кінці липня — початку серпня очікуються окремі дуже спекотні дні. Але "гойдалки" — похолодання і потім знову різке підвищення. Початок серпня — з хорошими опадами, цей місяць дуже швидко піде на осінь", - повідомила вона.

За прогнозами синоптика, у Хмельницькій і Житомирській областях буде спекотна і суха погода, незначні опади, а в серпні очікуються дощі. У Чернівецькій області дощі очікуються в серпні.

Не спека: синоптик дала українцям прогноз погоди на літоФото: Літо в Україні (РБК-Україна)

"У Чернігівській і Сумській областях в червні повинні бути хороші опади, липень — жаркий і погано з опадами. У Харківській області — чехарда в температурно-влажностном режимі, опадів може бути більше, ніж треба", — сказала Муртазінова.

Народний синоптик Леонід Горбань також спрогнозував температурні "гойдалки". За його словами, дощі в Україні очікуються перші два місяці літа.

Не спека: синоптик дала українцям прогноз погоди на літоФото: Літо (pxhere.com)

Червень, за прогнозами Горбаня, почнеться без спеки — у першу декаду червня денна температура повітря буде коливатися в межах від +19 до +24 градусів.

Як повідомлялося раніше, синоптики попереджають про надзвичайну пожежну небезпеку в Україні.

Хайп-таксі #22: де посмажити шашлики в Києві (відео: РБК-Україна)