ua en ru

Чекай мене: звільнений з полону Володимир Жемчугов зустрівся з дружиною

Чекай мене: звільнений з полону Володимир Жемчугов зустрівся з дружиною Фото: Покаліченого в полоні волонтера зустріла дружина (facebook.com)

Бойовики звинувачували волонтера в організації терактів у Лутугине і Хрящуватому

Журналіст і волонтерка Анастасія Нагорна опублікувала у соцмережі фото зустрічі звільненого з полону бойовиків ЛНР волонтера Володимира Жемчугова, який був повернутий сліпим і безруким.

Це історія про те, як сильно можна чекати коханого чоловіка. Це фото про те, як важливо дочекатися, — прокоментувала журналіст знімок.

У свою чергу народний депутат Ірина Геращенко повідомила, що президент України дав доручення відправити за колишніми полоненими медико-санітарний літак.

"На ньому ми зараз будемо вилітати до Києва, щоб вже сьогодні вони були в одній з кращих київських клінік", – уточнила вона.

За інформацією Геращенко, що Жемчугова і Юрія Супруна, що має, до речі, дипломатичний імунітет, Україна обміняла на чотирьох російських полонених.

А тим часом президент України звернувся до федерального канцлера Німеччини з проханням про організацію лікування для лідера Меджлісу Ільмі Умерова.