ua en ru

Біографія дружини Мотороли: погана слава і мітинги ПР

Біографія дружини Мотороли: погана слава і мітинги ПР Фото: Олена Павлова (Коленкіна) з чоловіком (vk.com)

Олена Коленкина відома на прізвисько Каністра і до заміжжя з Моторолою славилася любов'ю до розваг. Біографія дружини Мотороли - в материалі Styer

Дружина Мотороли - Олена Коленкина, у минулому, за чутками, дівчина "легкої" поведінки, відома в своєму рідному місті під прізвиськом "Каністра". За свідченнями очевидців, відразу після смерті чоловіка дівчина в оточенні охоронців спішно покинула свою квартиру в Донецьку. Хто вона – дружина ватажка ополченців і чого боїться Олена Павлова (Коленкина) в матеріалі Styler.

Дружина Мотороли: біографія бойової подруги бойовика "ДНР"

Олена Коленкина народилася у селищі Семенівка, неподалік від Слов'янська Донецької області. У 2010 році закінчила школу, але в університеті так і не надійшла. Судячи з фото з соцмереж, весь вільний час дівчата йшло на розваги. Про поганої репутації Коленкиной в Слов'янську свідчить і широко відоме в місті прізвисько "Ленка-Каністра".

Біографія дружини Мотороли: погана слава і мітинги ПРБіографія дружини Мотороли: погана слава і мітинги ПРБіографія дружини Мотороли: погана слава і мітинги ПРБіографія дружини Мотороли: погана слава і мітинги ПРБіографія дружини Мотороли: погана слава і мітинги ПРБіографія дружини Мотороли: погана слава і мітинги ПР

Фото: Олена Коленкина (vk.com)

Цікавилася до початку АТО юна Олена політичної життям і замислювалася вона про сепаратизм невідомо, проте в 2012 році дівчина була помічена на мітингу "Партії регіонів".

Коленкина на мітингу "Партії регіонів"

Фото: Коленкина на мітингу "Партії регіонів" (podrobnosti.ua)

Історія знайомства з Арсеном Павловим: романтика під обстрілом

Під час артобстрілів в Слов'янську навесні 2014 року майбутня дружина Мотороли ховалася з матір'ю в підвалі будинку. Тут же вона познайомилася зі своїм чоловіком, який приїхав в Україну з Ростова воювати за "Русский мир". На той момент у Арсена Павлова вже був 5-річний син і дружина. Однак ця обставина не завадило йому через кілька днів після знайомства зробити 21-річній Олені пропозицію.

Коленкина під час окупації Слов'янськаФото: Коленкина під час окупації Слов'янська (vk.com)

Весілля пари відбулося 21 червня 2014 року в Донецьку. Примітно, що їхній шлюб став першим офіційно зареєстрованим у "ДНР", а свідком на урочистості був "народний" мер Донецька Павло Губарєв.

Біографія дружини Мотороли: погана слава і мітинги ПРБіографія дружини Мотороли: погана слава і мітинги ПРБіографія дружини Мотороли: погана слава і мітинги ПРБіографія дружини Мотороли: погана слава і мітинги ПРБіографія дружини Мотороли: погана слава і мітинги ПРБіографія дружини Мотороли: погана слава і мітинги ПРБіографія дружини Мотороли: погана слава і мітинги ПРБіографія дружини Мотороли: погана слава і мітинги ПР

Фото: Весілля сепаратистів (vk.com)

Наявність сім'ї у Мотороли в Росії не збентежило і церква. Олена і Арсен Павлови повінчалися у найстарішому храмі Московського патріархату в Грушівці (Крим).

Дружина Мотороли у квітні 2015 року народила йому дочку Мирославу, за що бойовик подарував своїй коханій автомобіль. У жовтні 2016 року, за два тижні до вбивства бойовика, у родині Павлових з'явився син Макар.

Біографія дружини Мотороли: погана слава і мітинги ПРБіографія дружини Мотороли: погана слава і мітинги ПРБіографія дружини Мотороли: погана слава і мітинги ПРБіографія дружини Мотороли: погана слава і мітинги ПРБіографія дружини Мотороли: погана слава і мітинги ПРБіографія дружини Мотороли: погана слава і мітинги ПР

Фото: Сім'я Павлових (vk.com)

Чим займалася Олена Павлова в "ДНР"

Дружина ватажка ополченців працювала в бригаді "Спарта", очолюваної Моторолою. У соцмережах пишуть, що Павлова мала справу з фінансовими документами і знала, хто спонсорував діяльність терористів. Саме тому, відразу після того як Моторола загинув, дівчина поспішила покинути місто.

Дружина Мотороли їде з Донецька

Фото: Дружина Мотороли їде з Донецька (скріншот)