ua en ru

"Жінка третього тисячоліття": в мережі захопилися юною дівчиною-медиком з АТО

"Жінка третього тисячоліття": в мережі захопилися юною дівчиною-медиком з АТО Фото: Дівчина-медик (facebook.com/baba.and.kit)

Дівчина допомагає бійцям в Авдіївці, на першій лінії фронту

У мережі захопилися зовсім юною 18-річною дівчиною Катею, яка працює медиком в зоні АТО. Українка рятує бійців в Авдіївці, на першій лінії фронту.

Фотографію Каті опублікували в співтоваристві "Баба й кіт" Facebook.

"Дівчинці лише 18! Вона медик в Авдіївці, на першій лінії фронту", - написали під фотографією.

"Жінка третього тисячоліття": в мережі захопилися юною дівчиною-медиком з АТО"Жінка третього тисячоліття": в мережі захопилися юною дівчиною-медиком з АТОСкріншот (facebook.com/baba.and.ki)

Користувачі мережі захоплюються юною дівчиною і її відвагою.

"Ось жінка 3-го тисячоліття. А Луценко має бути соромно дивитися їй, та й нам в очі", - написав В'ячеслав Прищепа.

"Жінки третього тисячоліття! Розумні, сміливі, професійні, самодостатні. Зате нам пхають якихось дурних баб в блискітках", - прокоментувала Ірена Вау.

"Невже все так погано, що нас повинні захищати зовсім діти? Вона ж дитина ще!!!" - відреагувала Валентина Олефір.

"Хай у неї буде в житті велике щастя і безмежні мрії здійсняться", - написала Віка Сава.

"Правильно, Амосов теж ставав як хірург на війні, попереду у медиків АТО велике майбутнє", - прокоментував Анатолій Гнатенко.

"Жінка третього тисячоліття": в мережі захопилися юною дівчиною-медиком з АТО"Жінка третього тисячоліття": в мережі захопилися юною дівчиною-медиком з АТОСкріншот коментарів (facebook.com/baba.and.kit)

Як раніше писав Styler, український снайпер Віталій Олійник, який побував у полоні у терористів "ДНР", врятував товариша, захищав кордон і Донецький аеропорт від диверсантів, розповів, як йому живеться поза фронту.