ua en ru

"Життя в резервації": в мережі розповіли, як у "ЛНР" видають "паспорта"

"Життя в резервації": в мережі розповіли, як у "ЛНР" видають "паспорта" Фото: "Паспорт ДНР" (dnr-online.ru)

Блогер вважає, що автору ідеї потрібно висловити подяку

У мережі розповіли, яку процедуру потрібно пройти людям, які хочуть отримати так званий "паспорт" терористів "ЛНР". Про це написав на своїй сторінці в Facebook відомий блогер Денис Казанський.

Виявляється, щоб отримати заповітний папірець", необхідно здати паспорт громадянина України.

"Новини резервації. Обміняй паспорт громадянина України на безглузду папірець, за якою ти можеш проїхати в "ЛНР". Спасибі автору цієї простої і геніальної ідеї. А ми-то думали, як позбавити особливо упоротых сепаратистів українських паспортів", - повідомив Казанський.

"Життя в резервації": в мережі розповіли, як у "ЛНР" видають "паспорта""Життя в резервації": в мережі розповіли, як у "ЛНР" видають "паспорта"Скріншот (facebook.com/den.kazansky)

Користувачі мережі відреагували іронічними коментарями.

"Я дістаю із широких штанин, фігню незрозумілого кольору .Дивіться, заздріть, я громадянин держави якого немає", - написав Вадим Макарчук.

"З іншого боку, відмінний заділ для стартапу по відновленню за гроші паспортів після деокупації.. Хтось працює на перспективу...Не виключено, що видавати нові й відновлювати старі паспорти будуть ті ж персонажі, які штампують нині ксиви дыныры", - прокоментував Олександр Бронзов.

"Життя в резервації": в мережі розповіли, як у "ЛНР" видають "паспорта"Скріншот коментарів (facebook.com/den.kazansky)

Нагадаємо, що в мережі висміяли ролик, в якому показано дитячий клуб під назвою "Патріот", який функціонує в "ДНР".