ua en ru

16 років тому: зірки "Район Беверлі-Хіллз" возз'єдналися заради онкохворий Шеннен Доерті

16 років тому: зірки "Район Беверлі-Хіллз" возз'єдналися заради онкохворий Шеннен Доерті Фото: Актори серіалу "Район Беверлі-Хіллз" (thefashionisto.com)

Актори популярного американського серіалу зібралися у повному складі вперше після закінчення картини

Зірки культового серіалу "Район Беверлі-Хіллз" зібралися у повному складі через 16 років після виходу останньої серії. Так актори висловили підтримку онкохворої Шеннен Доерті, з якою вони разом знімалися в картині.

Виконавці головних ролей Люк Перрі, Дженні Гарт, Торі Спеллінг, Джейсон Прістлі, Габріель Картерис, Крістін Еліз, Вінсент Янг, Джеймс Екгаус висловили своє захоплення актрисою і силою її духу.

"Вона багато через що пройшов. Зараз їй недобре, але іноді її заслуги применшують... але вона – велика частина успіху серіалу. Вона мене багато чому навчила. Я радий, що вона була моєю партнеркою", - поділився Перрі.

"найсильніша дівчина з усіх, кого я коли-небудь знала. Тоді і зараз. Зазвичай твій характер лякав мене, але зараз він викликає у мене лише захоплення. Ти навчила мене спілкуватися з моєю головою і не боятися своєї сили. Я так вдячна тобі за те, що ще в юності подружилася з тобою. І тим більше зараз. У цьому шаленому подорожі найкраще попереду! Люблю тебе!" – написала Дженні Гарт у своєму Instagram.

Нагадаємо, зірка серіалу Торі Спеллінг, вагітна 5-му дитиною, не може прогодувати дітей.