ru ua

Арцвік (Вірменія) з піснею "Fly With Me" пройшла до фіналу Євробачення 2017

Арцвік (Вірменія) з піснею "Fly With Me" пройшла до фіналу Євробачення 2017 Фото: Artsvik (eurovisionworld.com)

На Євробаченні 2017 Вірменію представляє талановита виконавиця Арцвік

Арцвик , представниця Вірменії на пісенному конкурсі, що проходить у фінал Євробачення 2017 за результатами глядацького голосування. Біографія виконавця і відео її виступу в першому півфіналі з піснею "Fly With Me" - у нас на Styler.

Вірменія на Євробаченні 2017: Арцвік

Artsvik (Арцвік Арутюнян) 33 роки, вона народилася у Вірменії, але довгий час жила в Москві. Творча кар'єра виконавиці почалася в Росії, а в 2016 році Арцвік вирішила повернутися на батьківщину та через рік отримала право представляти Вірменію на Євробаченні 2017.

Співати Арцвік почала ще в дитинстві. Після виходу фільму "Охоронець" дівчинку підкорив голос Уїтні Х'юстон і вона стала мріяти про сцену. Однак довгий час Арцвік не могла зважитися почати кар'єру в музиці, і навіть здобула освіту психолога-логопеда в Московському державному педагогічному інституті.

Перший крок в вокальній творчості Арцвік зробила в 2012 році, взявши участь в проекті "Джаз паркінг". Потім було вокальне шоу "Голос", де виконавиці вдалося дійти до етапу поєдинків. У 2014 році співачка випустила сингл "No Fear", а в 2015 році в дуеті з Маргаритою Позоян вийшла пісня і кліп "Сестра по духу".

У 2016 році Арцвік вирішила продовжити кар'єру у Вірменії. Вона взяла участь у національному вокальному конкурсі "Depi Evratesil", переможець якого представляє країну на Євробаченні, і стала лауреаткою.

Пісню для Євробачення 2017 для Artsvik написала команда, хіти якої вже звучали на конкурсі в 2014-му (4 місце у Вірменії) і в 2016-му роках (7 місце).

Композицію "Fly With Me" учасниці від Вірменії, Artsvik, ми почуємо в першому півфіналі конкурсу Євробачення 2017 (9 травня). Талановита вокалістка виступила під порядковим номером 16.

Відео: Виступ Artsvik з піснею "Fly With Me" (YouTube / Eurovision Song Contest)