Польський футболіст потрапив в Книгу рекордів Гіннеса

Польський футболіст потрапив в Книгу рекордів Гіннеса Фото: Футболіст Роберт Левандовскі

Нападник за дев'ять хвилин забив більше голів, ніж європейська збірна за всю свою історію

Польський футболіст Роберт Левандовскі, який виступає за німецький клуб "Баварія", потрапив у Книгу рекордів Гіннесса.

Ім'я 27-річного нападника з'явиться в наступному випуску Книги чотири рази. Справа в тому, що Левандовскі зробив найшвидший хет-трик (три голи в одному матчі), покер (чотири голи), пента-трик (п'ять голів). Також нікому до польського форварда не вдавалося забити п'ять м'ячів після виходу на заміну.

Всі ці рекорди Роберт Левандовскі встановив 22 вересня 2015 року в матчі шостого туру чемпіонату Німеччини проти "Вольфсбурга". Зустріч завершилася з рахунком 5:1 на користь мюнхенської команди. Результат матчу зробив саме поляк: він вийшов на заміну у другому таймі і забив п'ять голів за дев'ять хвилин перебування на полі.

Зазначимо, що у вересні на офіційному Twitter-акаунті Футбольної федерації Сан-Марино - однією з найслабших спортивних країн - з'явилося повідомлення, що "Левандовскі забив більше голів за дев'ять хвилин, ніж наша команда за історію".

У нинішньому сезоні Роберт Левандовскі провів за "Баварію" 10 матчів у всіх турнірах, в яких забив 16 м'ячів.

З 2008 року Левандовскі виступає за збірну Польщі. Разом з нею він вийшов у фінальну частину чемпіонату Європи з футболу, який відбудеться наступного літа у Франції, ставши з 13 голами кращим бомбардиром кваліфікації Євро-2016.

До речі, театр "Маски-шоу" потрапив у Книгу рекордів України.