ua en ru

10 найбільш чуттєвих пісень Квітки Цісик

10 найбільш чуттєвих пісень Квітки Цісик Фото: Квітка Цісик

4 квітня виповнюється 64 роки з дня народження легендарної співачки

4 квітня - день народження Квітки Цісик, яка народилася в 1953 році в США у родині Іванни та Володимира Цісиків - післявоєнних емігрантів із України.

Якщо говорити про тих, хто коли-небудь популяризував українську пісню, то ім'я цієї американської співачки-сопрано приходить на ум відразу. Саме Квітка Цісик відкрила українські народні пісні для всього світу.

Грандіозну популярність Квітці Цісик принесли два альбоми з українськими піснями - "Songs of Ukraine" та "Two Colors". Обидві ці платівки були родинними проектами. До речі, мама Квітки дуже слідкувала за чистотою вимови доньки.

У 1983 році разом з матір'ю Квітка відвідала Україну, а після проголошення незалежності України мріяла дати серію концертів на історичній батьківщині. Але її мрії так і не здійснилися. На відміну від багатьох діаспорських виконавців Квітку Цісик таки знають в Україні: її ім'ям називають вулиці, про неї знімають фільми, а головне - її пісні слухають.

10 найбільш чуттєвих пісень Квітки Цісик

Фото: Квітка Цісик

Її творчість продовжує зігрівати серця і душі українців у всьому світі. А ми пропонуємо вам разом прямо зараз насолодитися прекрасними піснями Квітки Цісик.

Я піду в далекі гори

Черемшина

Де ти тепер

Коханий

Два кольори

Іванку

Ой, верше мій, верше

Ой не світи, місяченьку

Ніч така, Господи

До речі, французький співак виконав знаменитий хіт під українську бандуру.