ru ua

У Лондоні виставили фотографії з сімейного архіву Френка Сінатри

У Лондоні виставили фотографії з сімейного архіву Френка Сінатри Фото: Американський співак і актор Френк Сінатра

На ювілейній експозиції можна побачити дитячі фото і ще довоєнні селфи співака

У п'ятницю, 4 грудня, у Лондоні відкрилася виставка, приурочена до 100-річчя з дня народження легендарного американського співака і актора Френка Сінатри, очаровавшего світ своїм невороятным "оксамитовим" тембром.

До експозиції увійшли фотографії з сімейного архіву, надані онукою Сінатри Амандою Эрлингер. Багато з цих знімків раніше не публікувалися, повідомляє The Daily Mail.

У Лондоні виставили фотографії з сімейного архіву Френка Сінатри

Фото: Зовсім юний Френк Сінатра

Особливо цікаво буде поглянути шанувальникам голлівудської зірки на його автопортрети. Так-так, селфи народилося багато раніше, ніж більшість читачів Styler. За словами Аманди, вперше її дідусь сфотографував своє відображення в дзеркалі ще в далекому 1938 році.

У Лондоні виставили фотографії з сімейного архіву Френка Сінатри

Фото: Селфи Френка Сінатри, зроблене у ванній

Виявляється, Френк Сінатра з юних років захоплювався фотографією і часто знімав не тільки себе, але і своїх друзів. А друзі та інші професійні фотографи начебто Террі о'ніла, Кена Видера, Джона Брайсона, Аллена Ґранта і Мілтона Гріна, платили йому взаємністю. Їх роботи на виставці також представлені.

Френк Сінатра - людина-епоха, людина-легенда. Він записав понад 100 композицій, багато з яких стали класикою романтичних балад. У його послужному списку дев'ять премій "Греммі" та один "Оскар" за кращу чоловічу роль другого плану (1954 рік). А ще без його голосу вже давно неможливо уявити собі Різдво.

До речі, на честь 75-річчя Джонна Леннона його шанувальники "намалювали" своїми тілами величезний "пацифик".