ua en ru

У Київській фортеці відкрили музей тортур

У Київській фортеці відкрили музей тортур Фото: Святе місце порожнім не буває

Демонстрація середньовічних страт і покарань дозволить відвідувачам експозиції переосмислити свої цінності

З 7 жовтня і до кінця 2015 року в Київській фортеці працюватиме виставка "Середньовічні страти і покарання".

"Це науково-популярна виставка з гуманістичної місією, розважальної та освітньою метою. Музеї тортур відомі і дуже популярні у всій Європі і світі. Жоден старе місто, жодна фортеця не обходиться без такої експозиції", - каже організатор виставки 24-річний донеччанин Андрій Горіхів.

Музей історії тілесних покарань у Москві на Старому Арбаті

Відвідувачів обіцяють провести "сутінками Середньовіччя", маніфестує нестійкість людського буття, що дозволить їм переосмислити цінності людського життя. Натуральна демонстрація знарядь тортур (виконаних по середньовічних гравюр і описами) як одного з інструментів тиранії, використання звуку, світла і спецефектів дадуть можливість повною мірою зануритися у веселе жахів середньовічну атмосферу.

Любителів гострих відчуттів незмінно притягує музей на каналі Зінгель

Всього експозиція нараховує 200 експонатів, згрупованих в 38 жанрових сцен. Присутні в них 15 ростових ляльок, які зроблено за останніми технологіями скульптури і гідні експозиції музею мадам Тюссо, шокують своєю реалістичністю. Враховуючи специфіку виставки, команда організаторів рекомендує неповнолітнім, вагітним і страждають від серцево-судинних захворювань, психічних і неврологічних розладів "з обережністю ставитися до відвідування".

Експонати Музею знарядь тортур Судакської фортеці в Криму

Найпопулярнішими музеями тортур у світі є Triq Santu Rokku на Мальті, підземний Amsterdam Dungeon в Голландії і музей в Італії, об'єднує експозиції декількох міст.