ua en ru

Макіяж на Хеллоуїн-2016: оригінальні ідеї з фото і відео

Макіяж на Хеллоуїн-2016: оригінальні ідеї з фото і відео Фото: Макіяж на Хеллоуїн (for-your-beauty.ru)

Стильні і моторошні, оригінальні і романтичні варіанти макіяжу для свята нечисті Хеллоуїна 2016

найстрашніший свято День усіх святих вже дуже скоро. Настав час придумати образ для вечірки 31 жовтня і підібрати макіяж на Хеллоуїн 2016. Styler розповість, як зробити макіяж на Хеллоуїн в домашніх умовах. Також в нашому матеріалі добірка креативних ідей для створення незабутнього святкового образу.

Макіяж на Хеллоуїн для дівчат

Злісні чаклунки, відьми, криваві медсестри, нареченої, повстали з могил – всі ці персонажі на Хеллоуїн користуються величезною популярністю.

Щоб зробити макіяж відьми на Хелловін, не треба мати багато косметичних засобів або спеціальні фарби. Досить буде пудри світлого відтінку, темних тіней, підводки для очей і насиченою губної помади. Тіні і підводка потрібні для акценту на очі, а пудра допоможе домогтися "мертвотно-блідої" відтінку шкіри.

Простий макіяж на Хеллоуїн: фото-урок по створенню ведьминского способу

Макіяж на Хеллоуїн-2016: оригінальні ідеї з фото і відеоМакіяж на Хеллоуїн-2016: оригінальні ідеї з фото і відеоМакіяж на Хеллоуїн-2016: оригінальні ідеї з фото і відеоМакіяж на Хеллоуїн-2016: оригінальні ідеї з фото і відео

Фото: Макіяж на Хеллоуїн покроково

Макіяж на Хеллоуїн в домашніх умовах: образ Малефисенты

Популярна героїня Анджеліни Джолі, підступна Малефисента – вдалий образ для свята, який не потребує багато зусиль. Як зробити головний убір лиходійки, Styler вже розповідав матеріалі про костюми на Хеллоуїн. А макіяж допоможе створити наступний відео майстер-клас:

Гарний макіяж на Хеллоуїн: лялька "Crepy doll" і жінка кішка

Ляльковий макіяж актуальне для свята, якщо вам не по душі криваві образи. Великі очі, накладні вії, фарфоровий колір шкіри виглядають дуже навіть мило, у порівнянні з сірими обличчями зомбі-образів.

Жінка-кішка - грайливий і сексуальний образ для вечірки. Про те, як зробити такий макіяж на Хеллоуїн підкаже відео урок:

Страшний макіяж на Хеллоуїн: дівчина зомбі

Щоб створити зомбі-образ, крім стандартного набору косметики, також знадобляться: клей ПВА і серветки. Всі етапи зомбі-макіяжу в покроковому відео:

Легкий макіяж на Хеллоуїн

Романтичний образ лісової лані для Хеллоуїн вечірки легко і швидко можна зробити з відео уроку макіяжу. Бежеві тони ідеально підійдуть брюнеткам.

Надихайтеся підбірка креативних і найжахливіших образів для Хеллоуїна.

Макіяж на Хеллоуїн-2016: оригінальні ідеї з фото і відеоМакіяж на Хеллоуїн-2016: оригінальні ідеї з фото і відеоМакіяж на Хеллоуїн-2016: оригінальні ідеї з фото і відеоМакіяж на Хеллоуїн-2016: оригінальні ідеї з фото і відеоМакіяж на Хеллоуїн-2016: оригінальні ідеї з фото і відеоМакіяж на Хеллоуїн-2016: оригінальні ідеї з фото і відеоМакіяж на Хеллоуїн-2016: оригінальні ідеї з фото і відеоМакіяж на Хеллоуїн-2016: оригінальні ідеї з фото і відеоМакіяж на Хеллоуїн-2016: оригінальні ідеї з фото і відеоМакіяж на Хеллоуїн-2016: оригінальні ідеї з фото і відеоМакіяж на Хеллоуїн-2016: оригінальні ідеї з фото і відеоМакіяж на Хеллоуїн-2016: оригінальні ідеї з фото і відеоМакіяж на Хеллоуїн-2016: оригінальні ідеї з фото і відеоМакіяж на Хеллоуїн-2016: оригінальні ідеї з фото і відеоМакіяж на Хеллоуїн-2016: оригінальні ідеї з фото і відеоМакіяж на Хеллоуїн-2016: оригінальні ідеї з фото і відеоМакіяж на Хеллоуїн-2016: оригінальні ідеї з фото і відеоМакіяж на Хеллоуїн-2016: оригінальні ідеї з фото і відеоМакіяж на Хеллоуїн-2016: оригінальні ідеї з фото і відео

Фото: Креативний макіяж на Хеллоуїн (for-your-beauty.ru, vk.com, ofigenno.com)