ua en ru

Ulichnaya Eda і "Середземномор'є": Як пройшов липневий фестиваль

Ulichnaya Eda і "Середземномор'є": Як пройшов липневий фестиваль Фото: Ulichnaya Eda (Сергій Буряк)

На липневому фестивалі Ulichnaya Eda 17 тисяч гостей змогли насолодитися всіма літніми розвагами та частуваннями

Тематика "Середземномор'я" розкрила тему морепродуктів і страв з них сповна, але не обмежив гастрономічні задоволення. Грузинський дворик став подарунок всім тим, хто просив повторити фестиваль, присвячений грузинської кухні. Алея Chinatown презентувала багато цікавих закладів і служб доставки азіатської кухні, нових і вже досвідчених.

Багато гостей зібрали майстер-класи та дегустації на тему алкогольних напоїв і коктейлів.

Засновник фестивалю Роман Тугашев спробував себе в ролі кухаря і приготував автентичну валенсійську паелью і сангрію на 30 тисяч гривень. Всі виручені гроші з продажу цих іспанських ласощів, а також 5 гривень з кожного проданого квитка будуть спрямовані на благодійність. Організатори обіцяли поділитися усіма звітами на своїх офіційних ресурсах.

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

Фото: Ulichnaya Eda (Сергій Буряк)

Басейни, водні гірки і перестрілки, skimboard, шезлонги, тайський масаж, пляжний теніс, крокет, петанк, гігантський твістер, бадмінтон, сферичний кінотеатр, кальянна chill out зона і цілий парк розваг для дітей і підлітків - навряд чи ще якийсь захід України може похвалитися всіма цими розвагами Всі ці активності разом з різноманітною музичною програмою та фуд-кортом з понад 100 учасників зробили фестиваль Ulichnaya Eda одним з кращих місце відпочинку з друзями та родиною. Переконатися в цьому можна у фотозвіті.

Наступний фестиваль Ulichnaya Eda пройде 18-20 серпня і готує безліч сюрпризів на честь свого 4-річчя.

Нагадаємо, раніше Styler розповів, як пройшли чотири дні фестивалю на "территорії вільних людей".