ru ua

Ізраїльський ресторан пропонує знижку євреїв і арабів, що сидять за одним столом

Ізраїльський ресторан пропонує знижку євреїв і арабів, що сидять за одним столом Фото: Відвідувачі Hummus Bar

Ідея прийшла власнику закладу після того, як він довгий час спостерігав ескалації палестино-ізраїльського конфлікту

Ресторан Hummus Bar в ізраїльському містечку Кфар-Віткін пропонує своїм відвідувачам знижку в розмірі 50% на кожну порцію хумуса (популярної закуски в країнах Близького Сходу) у разі, якщо за одним столом зберуться одночасно і євреї, і араби.

"Боїтеся арабів? Остерігаєтеся євреїв? У нас тут немає ні арабів, ні євреїв. У нас тут є люди і справжній арабський хумус, а також фалафель. Будь ви арабом, євреєм, християнином чи індусом - не має ніякого значення. Спеціальна пропозиція: 50% знижки на хумус для кожного столу, за яким араби і євреї сидять разом", - написав на своїй Facebook-сторінці власник закладу Кобі Цафрир.

מפחדים מערבים? מפחדים מיהודים? אצלנו אין ערבים! אבל אין גם יהודים... אצלנו יש בני אדם! וחומוס ערבי אמיתי ומעולה!...

Posted by חומוס בר - Humus Bar on 12 жовтня 2015 р.

За словами власника закладу, відповідна реакція з боку відвідувачів була миттєвою і приголомшливою. Пропозицією скористалися зовсім різні групи населення - від поліцейських до працівників аварійно-рятувальних служб. Багато зізнавалися, що прийшли в заклад заради участі в акції.

Зазначимо, що ініціатива закладу продиктована загострення палестино-ізраїльських відносин, результатом якого за останні два тижні стала загибель 8 ізраїльтян і 40 палестинців. За словами персоналу кафе, це їх маленький внесок в об'єднання людей.

До речі, в США весільний банкет перетворився на свято для бездомних.

Раніше Styler писав про те, чому в ресторан краще ходити одному.