ru ua

Новорічні фільми: топ-5 зарубіжних кінокартин

"Один вдома", "Реальна любов" так само міцно асоціюються з Новим роком, як і "Іронія долі". Ці добрі і святкові фільми варті того, щоб подивитися їх ще раз

Новорічні фільми завжди вносили в торжество якусь загадкову родзинку. Адже в цьому випадку немає ніякої різниці в тому, зберетеся ви великою компанією або просто відзначите Новий рік у вузькому сімейному колі. У будь-якому випадку ви отримаєте масу задоволення і незабутніх вражень.

Представлені фільми хочеться переглядати знову і знову. Саме з цієї причини вони стали певним символом новорічного свята.

"Один вдома" (1990 та 1991)

Новорічні фільми: топ-5 зарубіжних кінокартин

Фото: Фільм потрапив в Книгу Рекордів Гіннеса, як комедія зібрала найбільше грошей у прокаті

Неймовірно смішна комедія про пригоди Кевіна Маккалістера. У першій частині фільму юному героєві, що залишився в одному будинку з дурними грабіжниками, доводиться захищати себе та свій дім. Друга частина - не менш захоплююча. Сім'я Маккалистеров через рік вирішила відправитися в подорож, проте знову Кевін залишається один, але на цей раз в Нью-Йорку. І тут за неймовірним збігом обставин виявляються його старі "друзі", над якими він продовжить знущатися.

Майстерність режисера Кріса Коламбуса в поєднанні з неповторною грою Маколея Калкіна, Джо Пеші, Деніела Стерна, Кетрін о'хари і інших чудових акторів зробили цей фільм одним з обов'язкових доповнень до свята Нового року.

Новорічні фільми: топ-5 зарубіжних кінокартин

Фото: Композиція Carol Of The Bells є кавер-версією української народної пісні-колядки "Щедрик"

Над комічними ситуаціями і витівками юного шибеника не перестають сміятися люди з різних країн ось вже більше 20 років. Комедія включає в себе не тільки розправи над лиходіями, але і багато романтичні моменти, які розкривають добру сторону людської особистості.

"Реальна любов" (2003)

"Різдвяна казка з хорошим кінцем" - саме так називають цю чудову комедію багато кінокритиків. Цей фільм можна порекомендувати всім закоханим, які бажають провести новорічне свято вдвох. У ньому показано те, якою може бути любов: незрозумілою, незручною, ексцентричної, нерівної, неизящной і навіть небажаною.

Новорічні фільми: топ-5 зарубіжних кінокартин

Фото: У результаті монтажу було вирізано три сюжетні лінії

Однак у всіх цих випадках кохання - дуже яскраве і світле почуття, випробувавши яке лише раз, вже неможливо забути. Одного разу вона приходить до кожної людини: політику, випадково влюбляющемуся в співробітницю і навіть до разочаровавшемуся письменнику, який поїхав, щоб склеїти своє розбите серце.

Новорічні фільми: топ-5 зарубіжних кінокартин

Фото: Оригінальна назва цієї картини є, насправді, частиною фрази Love Actually Is All Around

"Кучерява Сью" (1991)

Все починається з того, що дрібного афериста, що не має гроша в кишені, Білла Дансера та дівчинку-сироту, що перебуває на його піклуванні, життя закидає прямо в Чикаго. Шахрайство Білла дає їм можливість вибратися з убогої нічліжки розкішний котедж.

Новорічні фільми: топ-5 зарубіжних кінокартин

Фото: Головні ролі у фільмі виконали Елісан Портер і Джеймс Белуші

Їм вдається інсценувати потрапляння Дансера під машину однією з багатих дам. Вона, турбуючись за його здоров'я, пропонує Сью і Біллу тимчасово пожити у неї в приватному будинку. Кучерява Сью виявилася дуже кмітливою і зробила все, щоб головні герої чудового фільму були щасливі.

Новорічні фільми: топ-5 зарубіжних кінокартин

Фото: У "Кучерики Сью" і фільму "Один вдома" загальний режисер

Грінч - викрадач Різдва (2000)

У Новорічні свята без уваги не повинні залишатися і маленькі шукачі пригод! Представлений фільм саме для них. Його сюжет розповість вам про Грінча, що живе на вершині скелі. У нього є єдиний друг - його вірний пес. Все дитинство над Гринчем сміялися і знущалися з приводу його неординарної зовнішності.

Новорічні фільми: топ-5 зарубіжних кінокартин

Фото: Головну роль у фільмі зіграв Джим Керрі

З цієї причини у нього виробився злісний характер. Грінч завжди дратували люди, які робили останні приготування до Різдва і весело наряжавшие ялинку. На цей раз головного лиходія фільму відвідує геніальна думка - вкрасти ні що інше, як саме Різдво! Цим вчинком він має намір довести свою спроможність і помститися людям за всі образи.

Новорічні фільми: топ-5 зарубіжних кінокартин

Фото: Роль Грінч могли виконати Джек Ніколсон і Едді Мерфі

Зрозуміло, що до такого відповідального заходу необхідно підготувати і старанно спланувати порядок дій. Однак, що буде, коли в життя Грінч увірветься людина, яка зрозуміє його біль і зможе подружитися з ним? Це маленька безневинна дівчинка, яка випадково зустрілася лиходієві на шляху до здійснення його підступних планів. Тепер питання залишається в тому, чи залишиться він після цього лиходієм.

"Інтуїція" (2001)

Різдвяні фільми обов'язково повинні нести тепло в кожне серце, незважаючи на холодну погоду за вікном. Однією з таких режисерських робіт є представлена кінокартина. Вона оповідає про двох закоханих: Джонатаном і Сарі, які зустрілися посеред зимового дня в Нью-Йорку.

Новорічні фільми: топ-5 зарубіжних кінокартин

Фото: Головні ролі виконали Джон Кьюсак і Кейт Бекінсейл

Незважаючи на передноворічну суєту і життєві амбіції, головні герої розуміють, що їх нездоланно тягне один до одного. Однак головні герої - люди дорослі і знають життя. Вони вирішують перевірити долю і свої почуття. Вона пише свій телефон у книзі, а він - на одній з банкнот.

Книга відразу здається букініста, а купюру просто розмінюють. Сара і Джонатан на всі 100% впевнені в тому, що незабаром знову зустрінуться, але підступна доля підготувала свої випробування. Фільм чудово доповнить романтичну обстановку і не дозволить нудьгувати в новорічний вечір. Чудова сімейна мелодраматична комедія для всієї сім'ї.

До речі, якщо ви втомилися від зимової романтики і ходите побачити більш динамічну кінокартину - зверніть увагу на кращі бойовики 2015 року.