Последние новости
Все новости
Главная Шоу бизнес Зірка "Володаря кілець" розповів, скільки в Голлівуді геїв
Шоу бизнес 24 мая 2018 · 18:23
Add as a preferred source on Google

Зірка "Володаря кілець" розповів, скільки в Голлівуді геїв

Актор зізнався, що в Голлівуді існує расизм і гомофобія
Зірка "Володаря кілець" розповів, скільки в Голлівуді геїв

Фото: скріншот з фільму "Володар кілець"

Він сказав, що Голлівуд відмовляється зображати гомосексуальних чоловіків в фільмах. Але після виходу в 1998 році фільму "Боги і монстри" з його участю ситуація почала змінюватися. "Це було початком визнання Голлівудом того, що геї та лесбіянки існують, хоча половина людей в Голлівуді - геї", - сказав Маккеллен.

"У Голлівуді тільки недавно виявили, що в світі існують темношкірі люди. Голлівуд протягом усієї своєї історії знущався над жінками. І геїв не існує", - зазначив актор.

Артист ще в 2016 році заявив, що кінопремія "Оскар" ніколи не включала нагороди відкритим геям. "Жоден відкритий гей не отримував "Оскар". Цікаво, це випадковість чи політика? Том Хенкс, Філіп Сеймер Хоффман і Шон Пенн отримували нагороду за кращу чоловічу роль, зображуючи на екрані геїв. А може варто дати нагороду мені за те, що я грав натурала?", - додав він.

Нагадаємо, що Дуейн Джонсон розповів про найбільший контракт в своєму житті.

Понравилась статья? Поделитесь ею с друзьями
FB TG X VB