Розроблений перший у світі сферичний літаючий дисплей

Розроблений перший у світі сферичний літаючий дисплей
Фото: Дисплей у формі сфери (techcult.ru)

Японський оператор мобільного зв'язку поєднав дисплеї з обертових світлодіодів з безпілотником

У Японії створили дисплей у формі сфери, який може літати і передавати зображення одночасно. Новинку розробив японський оператор мобільного зв'язку – це безпілотник вагою 3,4 кілограма.

altФото: Дисплей у формі сфери (hi-tech.ua)

Варто відзначити, що він має сферичну раму діаметром 88 сантиметрів, на яку закріплені вигнуті світлодіодні смужки, які формують зображення. Світлодіоди то вимикаються, то включаються залежить від сили обертання сфери. Така техніка дозволяє отримати зображення з роздільною здатністю 144 на 136 пікселів.

Також всередині безпілотника знаходяться двигуни, акумулятор і керуюча електроніка. Виробники зазначають, що такий дисплей дуже мобільний і може використовуватися для різних цілей: наприклад, для висвітлення на критих і відкритих концертних майданчиках або для реклами.

Офіційний анонс дисплея-безпілотника відбудеться в музеї NTT Ultra Future 2017 29 квітня. А комерціалізувати проект компанія має намір до 2019 року.

Крім цього, вчені захопилися економною розробкою українській 10-класниці.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся