ua en ru

Вчені повідомили про новий метод зберегти гарний настрій

Вчені повідомили про новий метод зберегти гарний настрій Фото: Гарний настрій (pixabay.com/ru/users/lightstargod)

Нейропластичність може змінити людське мислення

Дослідна лабораторія з інформаційних комунікацій в області аналізу мозку ATR у Японії розробила метод, здатний змінити когнітивні функції і діяльність мозку. Він носить назву "нейрофідбек". Про це повідомляє журнал Cerebral Cortex.

Цей метод можна назвати проривом у сфері нейронауки. Він представляє новий спосіб лікування психічних розладів і когнітивних порушень.

Японські вчені виявили, що функціональнийзв'язок в мозку може бути змінений в обох напрямках з використанням тренування нейрофідбек. Всупереч розхожій думці, поділ або зменшення функціонального зв'язку між областями мозку в рівній мірі важливіше просто зміцнення нейронних мереж.

Нейронні мережі можна асоціювати з дорогою через ліс, і справа в тому, що на цей шлях можна впливати. Дослідники з'ясували, що нейропластичність може змінити людське мислення. Вона і взята була взята за основу при розробці методу тренування мозку нейрофідбек.

Примусове зміцнення нейронних мереж, пов'язаних із станом оптимізму, гарного настрою, змінює мозок, змушуючи його впливати на емоції, роблячи їх позитивними.

Як раніше повідомлялося, вчені дізналися про смертельне властивості марихуани.