ru ua

Ані Лорак розлучилася з чоловіком: спливла цікава деталь

Ані Лорак розлучилася з чоловіком: спливла цікава деталь Колаж РБК-Україна

Розгляд справи про опіку над дочкою може затягнутися

31 січня о 11 ранку в Шевченківському райсуді Києва почалося закрите засідання по справі про розлучення Ані Лорак і Мурата Налчаджіоглу. Тепер виконавиця вільна, однак на засіданні спливла хвилююча деталь, яка змушує переживати за подальшу долю дочки Лорак. Про це повідомляє КП.

Союз української співачки Ані Лорак і турецького бізнесмена Мурата Налчаджіоглу протримався 10 років, проте сьогодні був офіційно розірван. Кароліна і Мурат на засіданні не були присутні.

Засідання проходило в закритому режимі і тривало не більше п'яти хвилин. Ще 15 хвилин суддя Олена Піхур приймала рішення. Після чого до присутніх вийшла секретар суду і підтвердила, що Лорак і Мурат офіційно розлучені.

Однак на питання про опіку над 7-річною дочкою секретар відповідати не стала. Є ймовірність, що це питання будуть розглядати окремо, як і розділ майна. Крім того, журналістам вдалося почути розмову адвокатів, які обговорювали, що розгляд справи про опіку над дочкою може затягнутися.

Нагадаємо, що під час відпочинку Ані Лорак в Майамі, Мурат раптово теж примчав у США побачитися з донькою. Він буквально завалив мікроблог фотографіями з дівчинкою, причому багато з них були зроблені на тлі тих же локацій, на яких була зображена та сама Кароліна. Шанувальники вже вирішили, що пара помирилася і знайшла спільну мову, але це виявилося не так.

Ми писали, що Ані Лорак поділилася зворушливим фото. Відповідне фото знаменитість виклала в соціальній мережі Instagram, залишивши підписникам миле послання.

Також Ані Лорак презентувала документальний фільм про своє грандіозне шоу DIVA, в який увійшли закулісні кадри і відео підготовки до масштабного концерту-вистави.