ua en ru

Твої діти голодують: нардеп потрапив у гучний сімейний скандал

Твої діти голодують: нардеп потрапив у гучний сімейний скандал Колаж РБК-Україна

Євген Рибчинський пояснив, чому так жорстоко поводить себе з дружиною і синами

Нардеп Євген Рибчинський, син відомого поета Юрія Рибчинського, вляпався у серйозний скандал за несплату аліментів. На сторінці дружини Рибчинського Юлії з'явилася інформація про те, що народний депутат практично кинув своїх дітей і не виплачує аліменти.

Юлія Рибчинська – друга дружина народного депутата. Вона разом з трьома синами живе в США. Жінка поскаржилася, що у них немає грошей навіть на їжу, а з травня вони залишаться без житла.

"Ми живемо на 300 доларів в місяць. Кожен день для нас пекло", - написала Рибчинська. Вона додала, що для їх сім'ї небайдужі громадяни США збирали пожертви і опублікувала фотографію одного з синів з продуктової візком.

Скріншот фото (facebook.com/ribchinska)

Як пояснює Рибчинська, її чоловік оформив "технічне розлучення" – це схема, яка дозволяє депутатам піти від відповідальності за неспівпадання їх витрат з задекларованими доходами.

Твої діти голодують: нардеп потрапив у гучний сімейний скандал

Син Данило (facebook.com/ribchinska)

У 2017 році Євген Рибчинський став героєм проекту "Гроші", де було показано, що у нардепа не збігаються задекларовані доходи і витрати. Зокрема, у нього виявили будинок в США, який коштує не менше 700 тисяч доларів. В його деклараціях вказані квартира в Києві, ділянки землі, автомобілі та багато коштовностей, частина з яких належить його дружині.

Твої діти голодують: нардеп потрапив у гучний сімейний скандал

Євген Рибчинський з синами (facebook.com/ribchinski)

Відомо, що Рибчинский кілька років прожив в Америці і повернувся в 2014 році після Евромайдана. У 2014 році на позачергових парламентських виборах він став народним депутатом.

Як повідомлялося, в Америку він поїхав після того, як закрив свій власний журнал, так як його намагалися "віджати" люди, пов'язані з Януковичем.

У нього четверо дітей. Старший син, 30-річний Микита – від першого шлюбу. У шлюбі з Юлією у нього народилося троє хлопчиків – Данила, Георгій та Іван. Наймолодшому з них зараз всього п'ять років.

Твої діти голодують: нардеп потрапив у гучний сімейний скандал

Євген Рибчинський (facebook.com/ribchinski)

У своєму коментарі для "КП в Україні" Євген Рибчинський з приводу ситуації з аліментами заявив, що його дружина сама вибрала, де їй жити.

"Нічого коментувати. Одним реченням – між мною і Америкою моя дружина вибрала Америку. У неї в Україні є будинок, мерседес, батьки і аліменти. Просто вона ненавидить Україну", - заявив Рибчинський.

До речі, раніше Євген Рибчинський заявляв, що ситуацію на Донбасі не можна називати АТО, а Україна – це "авгієві стайні", які треба добре вичистити.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що український університет вляпався у гучний скандал.

А також розповідали про те, що Червоненко і Рибчинський в прямому ефірі влаштували розбірки.