ua en ru

Комплекс неповноцінності: Ані Лорак сказала, що думає про хейтерів

Комплекс неповноцінності: Ані Лорак сказала, що думає про хейтерів Ані Лорак в Instagram відповіла хэйтерам (колаж РБК-Україна)

Ані Лорак в Instagram розповіла, що думає про шанувальників

Ані Лорак у своєму Instagram розповіла, що думає про тих людей, які пишуть коментарі під її знімками. Співачка зізналася, що їй завжди цікаво дізнатися думку її прихильників. Про це вона написала у недавній публікації на своїй сторінці. Багато хто негативно поставився до публікації артистки.

Ані Лорак написала: "читаючи ваші коментарі, завжди цікаво дізнатися ваші думки".

Комплекс неповноцінності: Ані Лорак сказала, що думає про хейтерів

Ані Лорак в Instagram відповіла хэйтерам (фото: instagram.com/anilorak)

Передплатники артистки висловили своє невдоволення під фото. Багато дорікнули співачки в надмірному використанні фоторедакторів, інші зазначили, що публікація містить у собі неприховані лестощі.

"Помилилися зі спробою №2 можливо пощастить з №5) це як психолог-любитель)))))", "У Лорак - комплекс неповноцінності! Постійно гномиха собі подовжує ноги й талію робить тонше за допомогою фотошопу", "Які грубі лестощі, посоромтеся...", "Лорак, скільки можна підлизуватися?", "А без фотошопу можеш???", "Навіщо брехати? Мені здається, ви їх навіть не читаєте", "Я бачила концерти з Вами, у вас короткі ноги і звичайна талія, навіщо обманювати шанувальників?" – пишуть в мережі.

Нагадаємо, що раніше Ані Лорак похвалилася вагітним животиком на відео.

Також ми писали, що фанати висміяли курйозний образ Ані Лорак.