ru ua

Всі проти: несподівані подробиці про пологи Меган Маркл

Всі проти: несподівані подробиці про пологи Меган Маркл Меган Маркл (фото: instagram.com/meghan_markle)

У королівській родині засуджують американські традиції святкування бейбі шауера

Нещодавно стали відомі несподівані подробиці про пологи Меган Маркл, яка нещодавно отримала нервовий зрив через дітей Кейт Міддлтон. Її з принцом Гаррі дитина має з'явитися на світ вже в найближчі кілька місяців (найімовірніше, у квітні). Однак ситуація всередині королівської сім'ї напружена і Меган, судячи з усього, не буде влаштовувати baby shower – традиційну вечірку для майбутньої мами. Про це інформує видання Cosmopolitan.

Повідомляється, що бейбі шауер— це американська традиція (нагадаємо, Меган Маркл родом зі Сполучених Штатів). Королівська сім'я Великобританії рішуче не схвалює цей заокеанський звичай.

Як відомо, бейбі шауер передбачає під собою велику кількість подарунків майбутній мамі, які так чи інакше підуть на утримання і забезпечення дитини. Представники королівської сім'ї впевнені, що і так можуть придбати все необхідне для майбутнього малюка, так що в подарунках немає ніякої потреби. Більше того: етикет королівської сім'ї Великобританії забороняє членам сім'ї приймати будь-які подарунки від простолюдинів.

Всі наявні подарунки, презенти і благодійні пожертвування в такому випадку повинні бути повернуті назад дарувальникам. Сама Меган Маркл називає подібні речі "зворотною стороною заміжжя за принцом Гаррі".

Раніше стало відомо про те, яка доля чекає первістка Меган Маркл і принца Гаррі.

Раніше ми писали про те, що користувачі соцмереж сумніваються у вагітності Меган Маркл і підозрюють герцогиню в обмані.

Відео: РБК-Україна