ru ua

Розлучення Ані Лорак: спливли несподівані подробиці

Розлучення Ані Лорак: спливли несподівані подробиці Колаж РБК-Україна

Стало відомо, хто став ініціатором розірвання шлюбу і чому

Відома співачка Ані Лорак, яку нещодавно фанати висміяли за безглуздий вигляд, розійшлася зі своїм чоловіком Муратом Налчаджиоглу задовго до офіційного розлучення. Цю інформацію підтверджує і рішення Шевченківського суду міста Києва.

В документі сказано, що останні два роки пара перебувала у шлюбі формально, а в їх відносинах відсутня довіра, почуття любові та поваги.

Насправді зіркова пара не просто роз'їхалася по різних квартирах, але навіть по різних містах і країнах. Мурат Налчаджиоглу залишився в Києві і через деякий час почав вести спосіб життя вільного чоловіка, а Ані Лорак оселилася в Москві, де почала будувати свою кар'єру далеко від батьківщини. Незадовго до офіційного розлучення вона також завела нові відносини з російським співаком Сергієм Лазарєвим.

Розлучення Ані Лорак: спливли несподівані подробиці

Фото: instagram.com/muratnalca

Цілком імовірно, що пара ще два роки тому домовилася про розставання і вирішила дотриматися формальності тільки після того, як піднявся галас в пресі.

Як зазначено у рішенні суду, причиною для розлучення турецького бізнесмена і співачки стали різні погляди на сімейне життя і відсутність між ними почуттів і поваги.

"Подружнє життя сторін не склалося, оскільки відсутні спільні погляди на сімейне життя, довіру, почуття любові та поваги втрачено. Подружжя не проживають однією сім'єю близько двох років, шлюбні відносини припинені", – йдеться в документі.

Крім того, стало відомо, що на розірванні шлюбу наполягла саме Ані Лорак. Саме вона подала в суд позов про розірвання шлюбу. Не виключено, що Мурат сподівався на примирення.

Спочатку представник у суді Мурата Налчаджіоглу підтримала позовні вимоги, але під час засідання раптово висловила заперечення.

Розлучення Ані Лорак: спливли несподівані подробиці

Фото: instagram.com/muratnalca

Можливо, ці позовні вимоги стосувалися розділу майна або опіки над їхньою донькою Софією, яка продовжує навчатися у київській школі. Однак суд, вислухав усіх представників та дослідивши всі матеріали справи, порахував позовні вимоги такими, що підлягають задоволенню.

"Суд вважає, що шлюб між сторонами носить формальний характер, їх збереження сім'ї неможливо, а тому є всі підстави для розірвання шлюбу, оскільки подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу буде суперечити їхнім інтересам та інтересам їхньої дитини", – зазначено в рішенні суду.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Ані Лорак розлютила фанатів своєю зірковою хворобою.

А також розповідали про те, що Ані Лорак відпускає "коханця" на Євробачення 2019.