ru ua

Розлучення Ані Лорак: юрист повідомив, з ким залишиться дочка

Розлучення Ані Лорак: юрист повідомив, з ким залишиться дочка Колаж РБК-Україна

Дитину можуть забрати від мами тільки при певних обставинах

Ані Лорак, чоловік якої раніше залишив загадкове послання в мережі, планує йти на засідання суду 31 січня в 11:00. За словами юриста, їх спільна дочка Софія напевно залишиться з мамою. Про це експерт розповів у бесіді з Obozrevatel.

"Дитина може не залишитися з мамою, якщо у неї є проблеми з наркотиками або алкоголем. Якщо таких проблем немає, але у неї також немає коштів, то теоретично суд може вирішити на користь папи. Якщо все в нормі, то дитина залишається з мамою до 14 років, а після цього вже сама обирає з ким їй жити", - відповів фахівець.

Відомо, що до суду направлятися можна абсолютно з будь-якого приводу. Однак можливо, у виконавиці з її чоловіком не стоїть питання про те, з ким залишиться дочка. У будь-якому випадку, коли подаються документи на розлучення, суд виносить рішення особливо не цікавлячись, як кому зручніше. Також юрист пояснив, як вирішується питання виплати аліментів батьком.

"Не платять аліменти - йдеш в суд. Є мінімальна сума аліментів - 25% від зарплати після вирахування податків. Якщо тато заможній, то можна і побільше домовлятися. Татові у нас платити аліменти поки що не прийнято. Навіть якщо мама заможна, то тато ж все одно повинен брати участь, правда?", - пояснив він.

Нагадаємо, що під час відпочинку Ані Лорак у Майамі, Мурат раптово теж примчав у США побачитися з донькою. Він буквально завалив мікроблог фотографіями з дівчинкою, причому багато з них були зроблені на тлі тих же локацій, на яких була зображена та сама Кароліна. Шанувальники вже вирішили, що пара помирилася і знайшла спільну мову, але це виявилося не так.

Ми писали, що Ані Лорак поділилася зворушливим фото. Відповідне фото знаменитість виклала в соціальній мережі Instagram, залишивши підписникам миле послання.

Відео: РБК-Україна