ua en ru

Труднощі перекладу: Добкін обматюкав відому телеведучу

Труднощі перекладу: Добкін обматюкав відому телеведучу Фото: колаж РБК-Україна

Нардеп Михайло Добкін оскандалився через українську мову

Скандальний нардеп, колишній "регіонал" Михайло Добкін, який раніше виставив себе на посміховисько через плов і пляшку горілки, нецензурно висловився на адресу відомої журналістки Яніни Соколової після виходу її авторської передачі, в якій було вказано на суттєві відмінності української та російської мов. Політик у соціальній мережі Twitter грубо розкритикував дівчину та "блиснув" власними філологічними знаннями в цьому питанні.

У самій передачі, зокрема, журналістка спростувала слова однієї з вчителів школи в тимчасово окупованому РФ українському Сімферополі про те, що ці дві мови нібито "схожі як брати".

Педагог переклав вираз "Гребе як кінь копитом" на російську мову і додав, що тут все зрозуміло.

"Лелека на даху сховав каблучку у камізельку, щоб хутко освідчитись ховрашку", - навела свій приклад Соколова, після чого з іронією додала: "Ну що, "брати", зрозуміли? Ні, ну мови ж ідентичні".

Відео: twitter.com/IaninaSokolova

Цей приклад припав Добкіну не до душі, про що він не забарився повідомити журналістці в коментарях. Політик, ймовірно, для більшої переконливості, використовував у своїй ремарці нецензурну лайку.

"Не треба плутати х*р із пальцем. Польські та інші чужорідні слова не впихивай в рідну мову, рог*лиха", - написав депутат дівчині.

У свою чергу журналістка опублікувала під його постом гіфку із середнім пальцем.

"Рада, що такі поважні люди, як Добкін, дивляться "Вечір з Яніною Соколовою". Бо з ким би я ще подискутувала на тему слів іншомовного походження, як не зі знаменитим філологом Добкіним", - написала Соколова.

Труднощі перекладу: Добкін обматюкав відому телеведучу

Скрін: twitter.com/IaninaSokolova

Як повідомлялося раніше, народний депутат Михайло Добкін дуже різко висловився на адресу голови держави після отримання томосу про автокефалію для української помісної церкви і передрік йому сумну долі після президентських виборів 31 березня 2019 року.

Нагадаємо також, що Михайло Добкін вкрай емоційно відреагував на антиукраїнський санкційний список РФ, в який потрапило і його ім'я. Український політик назвав "маразмом" цей документ.