ru ua

Фанат "Доктора Хто" створив бібліотеку у вигляді копії ТАРДІС для свого району

Фанат "Доктора Хто" створив бібліотеку у вигляді копії ТАРДІС для свого району "Доктор Хто" (Фото: BBC)

Незвичне місце для буккросингу з'явилося у Детройті

Останнім часом мода на безкоштовні бібліотеки, де кожен може взяти і залишити будь-яку книгу, поширилася в усьому світі. В одному з американських міст з'явилася нова точка для буккросингу у вигляді копії ТАРДІС, машини часу і космічного корабля з серіалу "Доктор Хто". 

Дан Земке, творець бібліотеки, в своєму коментарі порталу "The Verge" пояснив, що він хотів щось зробити з порожнім місцем через дорогу від свого будинку в Детройті і вирішив побудувати безкоштовну бібліотеку, яка об'єднала дві його пристрасті: телешоу і читання. Він створив її спільно зі своїм батьком, у якого є майстерня з "будь-якими інструментами, які ви можете собі уявити". Разом вони побудували ТАРДІС в натуральну величину: бібліотека більше трьох метрів у висоту і важить одну тонну, а на передній полиці розмыщується близько 140 книг.

Фанат "Доктора Хто" створив бібліотеку у вигляді копії ТАРДІС для свого району

Бібліотека на вулиці Детройта (Фото: Дан Земке)

Дан говорить, що з моменту появи бібліотека отримала багато уваги з боку пішоходів і водіїв, сімейств, вчителів та інших шанувальників, які зупиняються і перевіряють її. "Рух ніг було досить великим для маловідомої вулиці. - пояснює він, - До теперішнього часу це був дійсно позитивний досвід". Нагадаємо, що Майстер Джона Сімма повернеться в "Доктор Хто" раніше, ніж очікувалося.