Гарячий Пиріжок з "Гри престолів" відкрив пекарню

STYLERСеріали        27.07.2017 - 10:44
Фото: Deliveroo
Фото: Deliveroo

У пекарні лондонців годуватимуть знаменитим хлібом у вигляді вовка

Бен Хоук, який виконав роль кухаря і друга Арьи Старк на прізвисько Гарячий Пиріжок в серіалі "Гра престолів" (в 7 сезоні з'явився знову), відкрив пекарню. Про це в середу, 26 липня, повідомив портал "Highsnobiety".

Заклад "Ти нічого не знаєш, Джон Доу" (You Know Nothing John Dough) з'явилося в Лондоні. Ця назва обігрує знамениту фразу здичавілої Ігрітт "Ти нічого не знаєш, Джон Сноу", а "dough" перекладається з англійської мови як "тісто". Місце відразу стало популярним через унікальну випічку: в пекарні продаються "хлібні лютововки", яких Гарячий Пиріжок готував Арьи в "Грі престолів".

На сторінці пекарні повідомляється, що їх хліб виробляється з цільної кукурудзяної муки з апельсиновою цедрою. Сам Хоук прокоментував в інтерв'ю "Hypebeast": ""Хлібні лютововки"Гарячого Пиріжка – фаворити шанувальників "Ігри престолів", і люди завжди питають у мене секрет мого рецепту. Я не можу поділитися ним, але мої клієнти отримають можливість спробувати їх самі. Вам навіть не потрібно ризикувати Королівським трактом, щоб відвідати нас, їх вам доставлять".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top