ua en ru

Гарячий Пиріжок з "Гри престолів" відкрив пекарню

Гарячий Пиріжок з "Гри престолів" відкрив пекарню Фото: Deliveroo

У пекарні лондонців годуватимуть знаменитим хлібом у вигляді вовка

Бен Хоук, який виконав роль кухаря і друга Арьи Старк на прізвисько Гарячий Пиріжок в серіалі "Гра престолів" (в 7 сезоні з'явився знову), відкрив пекарню. Про це в середу, 26 липня, повідомив портал "Highsnobiety".

Заклад "Ти нічого не знаєш, Джон Доу" (You Know Nothing John Dough) з'явилося в Лондоні. Ця назва обігрує знамениту фразу здичавілої Ігрітт "Ти нічого не знаєш, Джон Сноу", а "dough" перекладається з англійської мови як "тісто". Місце відразу стало популярним через унікальну випічку: в пекарні продаються "хлібні лютововки", яких Гарячий Пиріжок готував Арьи в "Грі престолів".

На сторінці пекарні повідомляється, що їх хліб виробляється з цільної кукурудзяної муки з апельсиновою цедрою. Сам Хоук прокоментував в інтерв'ю "Hypebeast": ""Хлібні лютововки"Гарячого Пиріжка – фаворити шанувальників "Ігри престолів", і люди завжди питають у мене секрет мого рецепту. Я не можу поділитися ним, але мої клієнти отримають можливість спробувати їх самі. Вам навіть не потрібно ризикувати Королівським трактом, щоб відвідати нас, їх вам доставлять".