ru ua

Гра престолів: фанати можуть сподіватися на вихід приквела

Гра престолів: фанати можуть сподіватися на вихід приквела "Гра престолів" (Фото: HBO)

HBO пускає чутки про чотири нові серії знаменитого серіалу

Перед виходом передостаннього сезону "Гри престолів", творці серіалу поділилися деталями приквела спін-оффа, якийвийде після закінчення 8 сезону.

 

У своїй розмові з "Entertainment Weekly" один з керівників HBO Кейсі Блойс поділився: "Зробити "Гру престолів" якнайкраще – це мета номер один, і після цього ми подивимося на сценарії спін-оффов. Але ви не побачите ситуації, корду чергове шоу у всесвіті "престолів" запускається з іншого боку".

На початку травня HBO відкрила завісу своїх планів зі створення чотирьох додаткових серій для продовження саги Джорджа Р. Р. Мартіна за участю сценариста Брайана Хелгеленда, володаря Оскара, і самого Мартіна.

Проте, не дивлячись на початкові звіти, Блойс розповів, що зараз є цілих п'ять ідей для основи приквела, але, швидше за все, можлива лише одна додаткова серія замість чотирьох: "Планка настільки висока, що я сподіваюся отримати одне шоу, яке виправдає її ". Він також уточнив, що серія буде приквелом, а не тим, що послідує за сюжетною лінією 8 сезону.

Ден Вайс і Девід Бениофф, які є шоуранерамі "Гри престолів", навряд чи будуть задіяні в створенні спін-оффу: "Вони хочуть насолоджуватися шоу в якості фанатів і не хочуть турбуватися про сценарії або проблеми з виробництвом. Ми сподівалися, що їх імена будуть сприйняті з поваги до них, але ми розуміємо, чому вони цього не хочуть".

Блойс попередив, що останній сезон серіалу з'явиться тільки в 2018, а можливо і в 2019 році. Нагадаємо, що Емілія Кларк розповіла про особисте життя Дейенеріс.