ru ua

Гра престолів: Микола Костер-Вальдау підтвердив, що Джон Сноу — Таргаріен

Гра престолів: Микола Костер-Вальдау підтвердив, що Джон Сноу — Таргаріен "Гра престолів" (Фото: HBO)

Актор вже не перший раз радує фанатів важливими спойлерами

Микола Костер-Валдау, відомий завдяки ролі Джейме Ланністера в "Грі Престолів", скоріше за все, підтвердив, що Джон Сноу насправді є спадкоємцем Таргаріенів.

Фанати давно підозрювали, що Джон Сноу — секретний син сестри Неда Старка Ліанни і Рейгара Таргаріена. У 6 сезоні під час ретроспективного спогаду підтвердилося, що Ліанна є матір'ю Джона, але ми досі не впевнені, чи є він сином Рейгара.

Однак Микола Костер-Валдау, схоже, дав шанувальникам велику підказку в шоу "Джиммі Кіммел в прямому ефірі". Його спойлер дійсно дуже важливий для сюжету наступного сезону, так що, можливо, у актора буде серйозна розмова з керівниками серіалу.

Відповідаючи на питання про те, як Джон Сноу воскрес і мертвих, Микола сказав: "Джон Сноу мертвий. Джон Старк Таргаріен піднявся з мертвих". Після цього він з легкістю вийшов з цієї ситуації і впевнено додав: "Я маю на увазі, я просто вигадав це".

Це не перший раз, коли актор говорить більше, ніж потрібно: недавно він натякнув на те, що в 7 сезоні у Серсеї з'явиться нова любовна зацікавленість. Раніше він також підтвердив, що в деяких онлайн-витоках є правда про майбутній сезон.