ru ua

Гра престолів: Софі Тернер попереджає, що Санса буде "неприйнятна"

Гра престолів: Софі Тернер попереджає, що Санса буде "неприйнятна" "Гра престолів" (Фото: HBO)

"У неї, нарешті, є ця сила, і вона дійсно не знає, що з нею робити, і вона дійсно коливається"

Персонаж Софі Тернер в серіалі пережив уже багато трагічних подій, щоб дістатися до позиції, в якій Санса буде знаходитися на початку 7 сезону. Глядачі сподіваються, що після всіх страждань, дівчина зможе заявити про себе і піднятися з колін.

Ймовірно, вона дійсно покаже себе, але не так, як цього очікують фанати. У своєму інтерв'ю "Elle" Тернер попередила: "У цьому сезоні стає дійсно цікаво. Я думаю, що вона може бути трохи неприйнятною, тому що у неї, нарешті, є ця сила, і вона дійсно не знає, що з нею робити, і вона дійсно коливається ". "Буде насправді цікаво побачити її такою, тому що останні кілька сезонів вона була такою сильною", — додала вона.

Чи натякає актриса на зростаючу напруженість між Сансою і Джоном Сноу? Вона вже явно роздратована тим, що Джон був оголошений королем Півночі. "Між ними існує певна напруженість прямо з першої сцени",— сказав Кіт Герінгтон в "Entertainment Weekly". "Існують ті ж проблеми: вона заперечує його рішення і накази, і він не слухає її. Але що стосується того, куди це приведе їх, і як далеко це може зайти, ми побачимо. Це зайшло далі сварки брата з сестрою, це стає боротьбою двох людських сил".