ua ru

Кіт Герінгтон попереджає: конфлікт Джона Сноу і Санси Старк набагато більше, ніж просто "сварка брата і сестри"

Кіт Герінгтон попереджає: конфлікт Джона Сноу і Санси Старк набагато більше, ніж просто "сварка брата і сестри" "Гра престолів" (Фото: HBO)

"Як далеко це може зайти, ми побачимо"

Білі ходоки є однією з найбільших загроз для Джона Сноу і Санси в 7 сезоні, але він хоча б знає про величину цієї небезпеки. Інша проблема полягає у стосунках цих двох персонажів: Сансу, ймовірно, дратує те, що Джона оголошує королем Півночі, до того ж, вона легко піддається на маніпуляції Петіра Бейліша.

Швидше за все, ситуація загостриться в 7 сезоні. "Між ними існує певна напруженість прямо з першої сцени", — розповів Кіт Герінгтон в інтерв'ю "Entertainment Weekly". "Існують ті ж проблеми: вона заперечує його рішення і накази, і він не слухає її. Але що стосується того, куди це приведе їх, і як далеко це може зайти, ми побачимо".

"Це зайшло далі сварки брата з сестрою, це стає боротьбою двох людських сил". Санса може нанести тут серйозної шкоди, і, можливо, зрозуміє, що була пішаком в плані Петіра Бейліша, коли буде вже занадто пізно. Хоча повернення Арьи змогло б пробудити в ній здоровий глузд.

Нагадаємо, що Джейкоб Андерсон заявив, що "він отримує питання про пеніс в кожному інтерв'ю".