ua en ru

Київ днем та вночі 3 сезон: 1 серія дивитися онлайн

Київ днем та вночі 3 сезон: 1 серія дивитися онлайн Фото: шоу "Київ днем та вночі" 3 сезон

Дивитися телешоу Київ днем та вночі 3 сезон, 1 серія, Нового каналу. Всі сезони шоу і випуски, а також останні новини Київ днем та вночі можна дивитися онлайн на Styler

Київ днем та вночі 3 сезон, 1 серія вийшла в ефірі Нового каналу 4 квітня о 21:00. У продовженні популярного українського серіаліті з'явився новий герой - красень Епіфаніо, який відразу ж привернув увагу Карини.

Київ днем ​​і вночі 3 сезон: 1 серія

3-й сезон телешоу почався з появи ще одного учасника. Латиноамериканський мачо Епіфаніо приїхав до Києва 5 років тому, щоб побудувати кар'єру. В Україні він працює моделлю і телеведучим, а також займається спортом. Привабливий холостяк відразу ж зацікавив Карину. А прем'єрний епізод третього сезону почався з того, як Карина виганяє Епіфаніо з свого ліжка. Дівчина стала господинею пентхауса, у неї з'явилися нові квартиранти, але з ними вже виникли проблеми.

Інші герої переїхали до Паші. Під час переїзду загубився домашній улюбленець - єнот Семен. Також виявилося, що Оксана не поїхала до Львова, а Паша і Богдан продовжують сперечатися про те, хто є батьком дитини дівчини, підозрюючи, що вона хоче зробити аборт.

Альбіна переживає, що Гена її кинув, проте пізніше її викликають в поліцію і повідомляють про загибель хлопця.

Карина будує відносини з Епіфаніо і дізнається, ким він працює. Також вона зустрічає Артура і пропонує йому переїхати в пентхаус.

Що ще сталося в першій серії проекту і як будуть розвиватися події далі, дивіться Київ днем ​​і вночі 3 сезон, 1 серія на Новому каналі та онлайн у нас на Styler.