ru ua

Київ вдень та вночі 3 сезон: 23 серія дивитися онлайн

Київ вдень та вночі 3 сезон: 23 серія дивитися онлайн Шоу "Київ вдень та вночі" / Кадр з відео kyivdennoch.novy.tv

У четвер, 11 травня, на Новому каналі вийшла 23 серія популярного шоу "Київ днем і вночі", яку можна буде дивитися онлайн на Styler.

Київ вдень та вночі 3 сезон, 23 серія зруйнувала плани Карини на щастя з Богданом. Епіфаніо також розчарував і сильно розсердив підступну блондинку.

Київ вдень та вночі 3 сезон: 23 серія

У минулому епізоді скандального серіаліті у Карини і Богдана трапилася перша сварка. Хлопець почав підозрювати, що в їх сімейних відносинах щось не так, і навіть сніданки в ліжко та турбота Карини не змогли його переконати. У розпал чергового скандалу Богдан звинуватить свою "дружину" в обмані. Можливо до хлопця повернулася пам'ять і він зрозумів, як підло поступила з ним Карина.

І це стане лише початком неприємностей для дівчини. Епіфаніо дасть їй завдання виступити на дитячому святі. Карині доведеться співати свою пісню в величезному костюмі і терпіти витівки маленьких глядачів. Також Епіфаніо покаже блондинці відеозапис, на якому він спокушає Оксану. Після перегляду Карина оскаженіє, адже виявиться що між Ксюшею і Епіфаніо нічого не було.

Чи справді Богдану вдалося все згадати, чи зможуть помиритися Паша і Оксана, що буде з квартирантами пентхауса після зміни господині квартири, - дивіться в 23 серії 3 сезону шоу "Київ днем ​​і вночі" на Новому каналі та онлайн у нас на Styler.

Відео: 23 серія 3 сезону шоу "Київ вдень та вночі" (kyivdennoch.novy.tv)