ru ua

Київ вдень та вночі 3 сезон: 24 серія дивитися онлайн

Київ вдень та вночі 3 сезон: 24 серія дивитися онлайн Шоу "Київ вдень та вночі" / Кадр з відео kyivdennoch.novy.tv

У п'ятницю, 12 травня, на Новому каналі вийщов 24 серія популярного шоу "Київ днем і вночі", яку можна буде дивитися онлайн на Styler.

Київ вдень та вночі 3 сезон, 24 серія здивує раптовим зближенням Епіфаніо та Оксани. А Богдан продовжить віддалятися від підступної Карини і сам прийде в пентхаус на Дніпровській.

Київ вдень та вночі 3 сезон: 24 серія

Розбіжності між Богданом і Кариною тривають. Хлопець нервує і зривається на ній. Після скандалу він іде з дому.

Саша не повірив словам Карини про те, що Богдан помер і почав пошуки друга. Разом зі слідчим Олександром вони спробують знайти Бодю, але схоже, що хлопець сам прийде в пентхаус. Чи повернулася до нього пам'ять, або Богдан інтуїтивно знайшов дорогу до квартири на Дніпровській, стане відомо в черговому епізоді серіаліті, який вийде 12 травня.

Відносини Оксани і Епіфаніо розвиваються абсолютно несподіваним чином. Мачо визнає, що його тягне до Ксюші. Дівчина також відповість взаємністю на його поцілунок.

Що зробить Карина для повернення Богдана, як переживе Паша розставання з Ритою, і що ще чекає на глядачів в черговому випуску серіаліті, - дивіться шоу "Київ днем ​​і вночі" 3 сезон (24 серія) в ефірі Нового каналу та онлайн у нас на Styler.

Відео: 24 серія 3 сезону шоу "Київ днеи і вночі" (kyivdennoch.novy.tv)