ua en ru

Багато несподіваних поворотів: 27 серпня стартує новий сезон серіалу "Школа"

Багато несподіваних поворотів: 27 серпня стартує новий сезон серіалу "Школа" Фото: Герої серіалу "Школа" ("1+1")

У серіалі з'явився новий герой

Головні герої другого сезону серіалу "Школа" розповіли про інтриги і несподівані повороти в продовженні популярної стрічки. Анонс серіалу опублікований на YouTube-каналі "Сніданок 1+1".

У понеділок, 27 серпня, о 20:30 на телеканалі "1+1" відбудеться прем'єра другого сезону серіалу "Школа". Улюблениця глядачів Ліза Василенко, яка виконала роль Лоли, і новий актор стрічки Даніел Вегас розповіли про подробиці нового сезону.

Ліза Василенко зізналася, що вона з нетерпінням чекає прем'єри другого сезону, адже глядачі побачать багато нових і несподіваних поворотів у житті улюблених героїв:

"Я дуже чекаю сьогоднішню прем'єру. Ми плануємо зібратися з друзями зі знімального майданчика, щоб разом подивитися перші серії і відразу обговорити побачене. Вся команда дуже багато працювала, щоб глядачі дивилися серіал, не відриваючись від телевізорів. Моя героїня стала дорослішою і це стане помітним по її вчинкам і захопленням. У деяких ситуаціях я б поступила по-іншому, на місці Лоли, але я люблю свою героїню, адже вона стала частиною мене", - розповіла Ліза.

В серіалі з'явився новий герой – Даня, роль якого виконав популярний блогер Даніел Вегас. Він розповів про можливу конкуренцію з улюбленцем глядачок Сашею Петренко:

"Мій герой саме той хлопець, який писав Нікі повідомлення з погрозами, але що їх пов'язує, глядачам ще належить здогадатися. Я також буду допомагати Лоле з провокаціями в її блозі, тому наші герої стануть близькими, але наскільки, я не можу вам сказати. Думаю, що про Даню будуть неоднозначні думки у глядачів, адже він з'явиться в дуже складний період життя всіх героїв стрічки, але за ним і за його трансформацією буде цікаво спостерігати. Наші герої з Сашею Петренко дуже різні. У чомусь він краще за мене, а в чомусь мені рівних немає. Головне, щоб герой Саші в серіалі не чіпав моїх дівчат, і тоді, думаю, нам вдасться домовитися", - розповів Даніел.

Багато несподіваних поворотів: 27 серпня стартує новий сезон серіалу "Школа"
Багато несподіваних поворотів: 27 серпня стартує новий сезон серіалу "Школа"
Багато несподіваних поворотів: 27 серпня стартує новий сезон серіалу "Школа"
Багато несподіваних поворотів: 27 серпня стартує новий сезон серіалу "Школа"
Багато несподіваних поворотів: 27 серпня стартує новий сезон серіалу "Школа"

Фото: Герої нового сезону серіалу "Школа" ("1+1")

Ліза Василенко продемонструвала в студії книгу Ольги Купріян "Щоденник Лоли", яка стала приквелом до першого сезону серіалу "Школа".

"Особливість цієї книжки в тому, що кожен підліток знайде в ній щось для себе. Впевнена, що деяким це навіть допоможе розібратися в собі. 8 вересня я разом з автором книги Ольги Купріян на Літературному Кураж Базарі проведемо автограф-сесію і розігруємо запрошення на велику презентацію, яка відбудеться 15 вересня зі мною і головними акторами "Школи" Анею Тринчер, Богданом Осадчуком і Сашею Петренко в ТЦ GLOBUS. Щоб отримати запрошення на подію, ми підготували для читачів багато цікавих акцій і розіграшів, тому слідкуйте за нашими соціальними мережами, незабаром ми все розповімо!" - відкрила таємницю головна героїня.

У другому сезоні серіалу "Школа" глядачі дізнаються, які таємниці викладачі приховують в учительській і чи зможе Лола залишитися найпопулярнішою дівчинкою в школі і повернути Пашу. Крім того, у нових серіях стане відомо, як будуть розвиватися відносини Каті і Алекса. Ще однією інтригою сезону залишається те, як складеться життя вимогливої і суворої Дарини Петрівни, і чи зможе вона повернути владу в школі в свої руки. У нових серіях 10-Б стане випускним класом - 11-Б, в стрічці з'являться нові герої - учні 10-Б, з якими головним героям доведеться боротися за лідерство в школі.

Серіал транслюватиметься з понеділка по четвер о 20:30 на телеканалі "1+1".

Відео: новий сезон серіалу "Школа" (YouTube/"Сніданок з 1+1")

До речі, раніше ми повідомляли про те, що автори хіта з серіалу "Школа" випустили "зоряне" відео.

А також писали про те, що новий сезон серіалу "Школа" дивитися онлайн можна на Styler.