ua en ru

Софі Тернер розповіла про складнощі закінчення зйомок "Гри престолів"

Софі Тернер розповіла про складнощі закінчення зйомок "Гри престолів" "Гра престолів" (Фото: HBO)

Актриса не може повірити, що проект закінчується

Актриса Софі Тернер, яка стала відомою завдяки ролям у "Грі престолів" і "Людей Ікс", розповіла, як ставиться до закінчення зйомок фантастичного серіалу. Вона зізналася, що їй дивно прощатися з проектом після 10 років роботи над ним. Про це повідомляє Coveteur.

"Є моменти, коли мені не віриться, що все дійсно закінчується. Не так давно у мене була остання примірка костюма, і я говорю костюмерам - "Ну, бувайте, хлопці", а вони мені - "Почекай! Ми ж, можливо, більше взагалі ніколи не побачимось!" Після того, як пропрацював з кимось пліч-о-пліч 10 років, неймовірно дивно щось подібне чути", - сказала вона.

Тернер зазначила, що у неї залишилося ще кілька місяців до кінця зйомок серіалу і вона не до кінця усвідомлює, що все скоро закінчиться. "Майже всі ми просто думаємо, що попереду ще один день, і ще один день, і ще один день. А потім хтось каже тобі "Ну все, прощай!", І у тебе настає шок - "Господи, а й справді, ми більше не побачимося!" Мені здається, коли ближче до літа зйомки будуть підходити до кінця, настане по-справжньому емоційний період", - підсумувала актриса.

Нагадаємо, що Софі Тернер розповіла секрет ідеального волосся Санси Старк.