ru ua

Популярний український боксер став героєм анімаційного мультика

Популярний український боксер став героєм анімаційного мультика Фото: РБК-Україна

Відео присвячене поєдинку Олександра Усика і британця Тоні Беллю

В мультиплікаційному ролику показаний бій Олександра Усика і Тоні Беллю в Манчестері, після якого Олександр Усик поділився душевними фото. Відповідне відео можна переглянути на YouTube.

За підсумками цієї зустрічі, перемогу здобув представник України, нокаутувавши у 8 раунді суперника. Після бою промоутер заявив, що Усик виконав всі завдання у важкій вазі і може перейти в супертяжі. У свою чергу, британець Ділліан Уайт сказав, що українець може збентежити тільки ледачого супертяжа.

Популярний український боксер став героєм анімаційного мультика

Популярний український боксер став героєм анімаційного мультикаСкріншоти відео: YouTube/Mojahed Fudailat)

Нагадаємо, Олександр Олександрович Усик - непереможений український боксер-професіонал, абсолютний чемпіон світу в першій важкій вазі, єдиний володар чемпіонських поясів за всіма престижними версіями серед професійних боксерів сучасності.

Ми повідомляли, що Усик прокоментував перемогу над Белл. "Кращими стають тільки ті, хто б'ються з кращими. Чи провів я кращий для себе бій? На сьогоднішній день - так. Я чекав від Беллю те, що було на початку бою. Йому нічого було втрачати", - сказав Олександр.

Ми писали, що почесний чемпіон світу за версією WBC британець Тоні Беллю після проиграша у 8 раунді поєдинку з абсолютним чемпіоном світу в першій важкій вазі Олександром Усиком оголосив про завершення спортивної кар'єри.

До речі, популярна українська телеведуча Леся Нікітюк вирішила присвятити свій танець легендарному українському боксеру Олександру Усику.

Як Олександр Усик провів прес-конференцію в Гулівера (video.rbc.ua)