ua en ru

Погодився б на реванш з Гасієвим чи ні? Усик дав відповідь (відео)

Погодився б на реванш з Гасієвим чи ні? Усик дав відповідь (відео) Олександр Усик (фото: РБК-Україна/ Віталій Носач)

Олександр Усик зазначив, що у нього залишилися позитивні спогади про російського спортсмена

Український боксер, абсолютний чемпіон світу в першій важкій вазі Олександр Усик був би не проти бою-реваншу з російським боксером Муратом Гасієвим, який програв Усику престижний титул у поєдинку 21 липня 2018 в Москві. І все ж на даний момент, за словами українського боксера, у нього є цілі вищі. Про це Усик заявив в ефірі програми "Гордон" на телеканалі "112 Україна".

Так, на запитання ведучого і журналіста Дмитра Гордона, чи буде реванш з Гасієвим, Усик відповів:

"Це все залежить від наших менеджерів — вони будуть домовлятися. І якщо нам це буде вигідно, то чому б і ні. Але є плани піти вище. Так що на даний момент я готуюся до іншого поєдинку, який вже оголосили".

Відповідний діалог починається з 27:00.

Усик відповів про можливий бій-реваше з переможеним Гасієвим

Відзначимо, що 10 листопада в Англії (Манчестер) відбудеться бій Олександра Юсика і англійського боксера Тоні Белью. При цьому Усик заявив, що на бій з Белью погодився для того, щоб дістатися до Джошуа.

Що стосується Гассієва, то, за словами Усика, після своєї поразки російський боксер все одно привітав українського спортсмена з перемогою.

"Ми в рингу з ним так тепло поспілкувалися. Так, це дуже вихований хлопець, з дуже чоловічим серцем", — зазначає Усик.

Журналіст Дмитро Гордон також уточнив, чи запросив би Усик свого поваленого конкурента на день народження, скажімо, через 10-15 років.

"Із задоволенням! У мене залишилися про нього дуже хороші враження чоловіка, котрого батьки виховали... дійсно справжнього чоловіка — дуже цього не вистачає на даний момент, ось цього виховання такого чоловічого", — розповів Олександр Усик.

Нагадаємо, раніше Усик відповів на питання, чий Крим.

Також Олександр Усик відверто висловився про ризики під час поїздки до Москви на бій з Гасієвим.

Неймовірні нокаути в історії боксу (відео: РБК-Україна)