У Болгарії футболіст сьорбнув пива на футбольному полі під час матчу

У Болгарії футболіст сьорбнув пива на футбольному полі під час матчу Фото: Футболіст (FootballHD)

Фанати закидали поле пивними банками

У Болгарії під час матчу команди "Левскі" з Софії, яка приймала клуб "Верея" з міста Стара Загора, в середині першого тайму з трибун полетіли пивні банки. Відповідне відео опубліковане в YouTube.

Арбітр був змушений зупинити матч на кілька хвилин. Однак навіть після цього банки не перестали літати з місць фанатів на футбольне поле.

Один із спортсменів скористався нагодою. Захисник "Вереї" Іван Бандаловський під час "протесту" фанатів підняв одну з кинутих банок. Футболіст трохи відпив напою і виплюнув на поле.

Варто відзначити, що основний час матчу завершився з рахунком 1:1, а в серії пенальті точнішими виявилися гравці "Левскі" - 9:8.

Відео: Матч "Левскі" і "Одвірок" (YouTube/SerijeTv)

До речі, британець, рятуючись з місця теракту в Лондоні, не зміг залишити своє пиво.