ru ua

Екологічно чистий продукт: у Росії почали продавати різки для дітей

Екологічно чистий продукт: у Росії почали продавати різки для дітей Фото: В продаж надійшли різки для дітей (Колаж РБК-Україна)

На додаток дають пляшку з криничною водою для замочування

У мережі магазинів православного підприємця з Росії Германа Стерлігова почали продавати різки для дітей. Про новий товар повідомив сам підприємець на своїй сторінці в соціальній мережі Вконтакте.

"У нас хороша новина для батьків. У наші магазини надійшли в продаж свіжі різки. Недорого. Ніякої шкоди для здоров'я дитини. Зрізані в екологічно чистому місці далеко від шосейної дороги", — написав Стерлінгів і вказав список магазинів, де можна придбати новий товар.

Екологічно чистий продукт: у Росії почали продавати різки для дітей

Скріншот поста (vk.com/g.sterligov)

Наступного дня, підприємець Стерлігов повідомив, що різки користуються шаленою популярністю, тому магазини почнуть реалізовувати разом з ними в комплекті і пляшки з криничною водою для замочування перед прочуханкою.

“Різки явно користуються підвищеним попитом. З завтрашнього дня в комплекті буде пропонуватися пляшка колодязної води для замочування перед прочуханкою. Замочені різки м'які і безпечні. Увага! У водопровідній воді замочувати різки - заборонено! Вода повинна бути з криниці чи джерела", — попередив Стерлігов.

Крім того, православний підприємець розповів, що у продажу є вербові і вільхові різки, екологічні чисті.

Магазини Германа Стерлігова працюють в декількох містах Росії, в тому числі – в Москві і Санкт-Петербурзі. Навколо його торгових точок постійно виникають скандали, що не дивно, так як на дверях магазинів висить табличка, на якій зазначено, що вхід для гомосексуалістів заборонений.

Екологічно чистий продукт: у Росії почали продавати різки для дітей

Скріншот фото (vk.com/g.sterligov)

Мережа носить назву "Хліб і сіль", перший магазин був відкритий в 2016 році. На кожному магазині розмістили табличку, що забороняє вхід у заклад гомосексуалістам, — бізнесмен пояснив це тим, що годувати і обслуговувати геїв йому забороняє його православна релігія.

Спочатку табличка містила образливий вираз з нецензурною лексикою. А пізніше напис замінили на цензурний, але не менш гомофобний: "Содомитам вхід заборонено". Такі ж таблички є у продажу за ціною від 2 до 5 тисяч рублів за штуку.

Відомо, що одну продавщицю звільнили за те, що вона посміла продати квас особам нетрадиційної сексуальної орієнтації.

До речі, до продавців у Стерлігова дуже серйозні вимоги: відсутність татуювань, пірсингу і повна відмова від косметики.

Крім табличок, магазини продають різки, крабові пакети, автентичну випічку і дивну косметику, яка, як стверджує власник магазину, натуральна, але сертифікати показати не зміг.

Нагадаємо, у Росії вирішили створити святковий настрій з допомогою сміттєвозів.