ua en ru

У Нідерландах в дитячій розмальовці знайшли Гітлера

У Нідерландах в дитячій розмальовці знайшли Гітлера Фото: Зображення Гітлера

Мережа магазинів продавала розмальовку з фюрером

У Голандії деяким дітям "пощастило" розмальовувати Адольфа Гітлера. Дитячу книгу-розмальовку зняли з продажу, а нідерландська мережа магазинів Kruidvat вибачилася за інцидент. Про це повідомляє ВВС.

Нациста надрукували у військовій формі зі свастикою на рукав. На зображенні у нього була піднята рука, як у нацистському вітанні Третього рейху.

Розмальовку було видано в Індії. Яким чином і чому туди потрапив Гітлер - лишається невідомим. Мережа магазинів Kruidvat запевнила, що книга була у продажу лише півдня. Її одразу ж зняли з полиць, щойно дізналися про зображення нациста.

У Нідерландах в дитячій розмальовці знайшли Гітлера

У Нідерландах в дитячій розмальовці знайшли Гітлера

Фото: Гітлер у розмальовці

"Я підозрюю, що той, хто створив розмальовку, витяг зі своєї шафи якусь книгу про відомих людей і обрав кілька з них. На жаль, серед них опинився і Адольф Гітлер. Можливо, його просто не впізнали. Це прикрий збіг обставин. Ми перевірили книгу на переклад, але не перевірили всі картинки для розфарбовування", - розповів представник видавництва Trifora.

Також до книги внесли зображення інших відомих історичних постатей, - Нельсона Мандела, Альберта Ейнштейна та Авраама Лінкольна.

До речі, щоденник Кеннеді з захопленням Гітлером виставили на аукціон.