ru ua

"Хто зверху?": українські селебріті "приміряли" весільні образи для перемоги в телешоу (фото)

"Хто зверху?": українські селебріті "приміряли" весільні образи для перемоги в телешоу (фото) Фото зі зйомок "Хто зверху?" (прес-служба "Нового каналу)

Творці телевізійного проекту придумали незвичайне рішення для визначення переможців шоу

У новому сезоні популярного телешоу "Нового каналу" – "Хто зверху?" взяли участь багато українські телеведучі, шоумени, співаки та артисти. Серед жіночої половини учасниць були помічені такі знаменитості як: Леся Нікітюк, Злата Огневич , Джамала та Оля Полякова. Заради того, щоб стати переможницею вони приміряли образи наречених.

Перший випуск "Хто зверху?" цього сезону несподівано завершився гастрономічною битвою прямо у студії! Для визначення переможців фіналу творцями проекту було "винайдено" цікаве рішення - вони придумали яскравий баттл з інтригуючою темою на весільну тематику.

Команда авторів проекту визнала це вельми цікавим, оскільки не кожен день можна побачити зірок у таких зворушливих і в той же час урочистих образах. До речі, більша частина учасників шоу давно щаслива в шлюбі.

За кілька хвилин аутфиты Дмитра Танковича, Дмитра Шурова, Laud-а і шуомена Сергія Притули в стилі casual трансформувались в шикарні смокінги. А після того, як "поворожили" над луками Лесі Никитюк, Злати Огневич, Джамали і Олі Полякової, образи учасниць перетворилися нанаречених, одягнених в ніжні вінчальні сукні.

Правда, в ошатних образах знаменитостям залишатися довелося не довго. За задумом сценаристів, на сцену винесли два величезних весільних торта, в яких учасники двох команд за 90 секунд повинні були відшукати максимальну кількість обручок – таке було завдання першого конкурсу.

Поки чоловіча команда жартувала над своїми милими опонентки, перемазаними в торті, "нареченi" часу дарма не втрачали.

"Запхайте руки між коржами!" – наполегливо командувала Леся Нікітюк, мотивуючи своїх "соратниwm" до перемоги, не жаліючи ні макіяжу, ні розкішного вбрання. Епатажна Оля Полякова, яку ледве було видно за величезним пом'ятим тортом, також не стояла без дій, вона викрикувала слушні поради дівчатам: "Не кидайте шматки, беріть дрібніші шматки, почекайте!".

"Хто зверху?": українські селебріті "приміряли" весільні образи для перемоги в телешоу (фото)"Хто зверху?": українські селебріті "приміряли" весільні образи для перемоги в телешоу (фото)"Хто зверху?": українські селебріті "приміряли" весільні образи для перемоги в телешоу (фото)

Фото зі зйомок "Хто зверху?" (прес-служба "Нового каналу)

Тим часом глядачі розділилися на два табори. То і справа було чути, як "вболівальники" скандували: "Дiв-ча-та" і "му-жи-ки". Переможцями баттла виявилися дівчата. Особливо відзначилася Оля Полякова, яка "здобула" з торта максимальну кількість кілець. Виявилося, що для співачки це вже не перший подібний досвід – вона неодноразово втрачала коштовності.

Пізніше, за лаштунками Полякова зізналася: "Дуже часто я втрачаю дорогі речі на гастролях. Як-то послеконцерта у Львові втратила своє кільце з турмаліном, яке мені подарував чоловік. Цей турмалін раніше здобувала тільки одна шахта в світі, і вона вже закрилася. Двічі за останні вісім місяців була з концертом у Львові, і двічі забувала це кільце! На щастя, обидва рази вона мене дочекалася завдяки чесному персоналу готелю".

Відео: "Весільний" випуск програми "Хто зверху?" (youtube.com/Новий канал)

До речі, не так давно ми писали про те, як зараз виглядають учасники перших сезонів телепрограми " Зважені та щасливі".

Нагадаємо, Styler також нещодавно розповідав про те, як пройшов перший ефір "Танців з зірками".

Нещодавно повідомлялося про те, що Ані Лорак стане суддею російського вокального телешоу "Голос".

Рекомендуємо подивитись:

Відео: Танці з зірками 2018 - офіційна презентація