ua en ru

Ляшко одружується: у "95 кварталі" по-своєму дивляться на весілля лідера Радикальної партії (відео)

Ляшко одружується: у "95 кварталі" по-своєму дивляться на весілля лідера Радикальної партії (відео) Кадр з відео YouTube-каналу "Студія Квартал 95 Online"

У гумористичній сценці також обіграли Віталія Кличка і Андрія Парубія

У черговому випуску гумористичного телевізійного шоу "Квартал 95" команда коміків показала сценку весілля лідера "Радикальної партії Олега Ляшка". Основою для створення нового сюжету стала показова зміна іміджу глави партії. Відео відповідного змісту було опубліковано 19 травня на YouTube-каналі "Студія Квартал 95 Online".

Відео: Псевдовесілля Ляшко (YouTube/Студія Квартал 95 Online)

В ролі тамади на "весіллі" виступили "Віталій Кличко" та "Андрій Парубій".

"Шановні молодожопи, вітаю вас на вашій церемонії одужання" — привітав усіх актор, який грає спікера Верховної Ради.

Один з найпомітніших жартів — питання від "Кличко": "а яке прізвище у чоловіка Ляшка?".

Коміки також неодноразово пожартували над сексуальною орієнтацією голови партії. Також у сценці обіграли традицію з рушником. Весільна прикмета свідчить, що хто з молодих першим стане на рушник, той і буде головою сім'ї. Однак у плани тамади-Парубія несподівано втрутився "Віталій Кличко". На весіллі Ляшко також з'явилася Надія Савченко.

До речі, кварталівці презентували сильний ролик про проблеми українців. У мережу потрапило відео з виступом популярної гумористичної студії "Квартал 95", де її учасники заспівали провокаційну пісню в рамках програми "Вечірній квартал". У новій композиції з політичним підтекстом кварталівці заспівали про проблеми і майбутнє України.

"У мене є діти, а саду немає, але на кожному розі магазин цукерок. У мене проспект, але я в пробці повзу. У мене є "Лексус", але він на газу. У мене є 3G, але немає мережі. У мене є дорога, але немає шляху", – співають учасники "Кварталу 95".

Відео: video.rbc.ua