ru ua

Судді "МастерШеф" змінили правила шоу прямо на кастингу

Судді "МастерШеф" змінили правила шоу прямо на кастингу Фото: прес-служба

Тепер, якщо учасник отримає одне "так" і два "ні", він не відразу відправиться додому, а може ще поборотися за місце на проекті

28 серпня на телеканалі СТБ розпочнеться 8 сезон "МастерШеф". Сотні людей з усієї України приїдуть на кастинг проекту, щоб приготувати найкращу страву у своєму житті, вразити суддів проекту та потрапити на проект.

З року в рік правила залишалися незмінними: людина готує страву, отримує як мінімум два "так", і одягає заповітний білий фартух. Але в цьому році у журі проекту з'явиться особливе право.

Судді "МастерШеф" змінили правила шоу прямо на кастингу

Фото: прес-служба

Якщо двоє суддів дадуть відповідь учаснику "ні", і тільки один з них побачить у конкурсанта кулінарний талант, то замість білого фартуха йому вручать чорну прихватку. Це останній шанс героя потрапити в проект і довести, що той дійсно хоче змінити своє життя.

Володарям цих прихваток доведеться пройти складні випробування, щоб отримати своє місце на проекті. Їх чекають три складні завдання на логіку, кулінарні техніки і тонкий смак.

Хто в цьому році приїде на кастинг "МастерШеф", хто відразу отримає білий фартух, а кому дістанеться чорна прихватки, побачимо вже завтра, 28 серпня о 20:00 на каналі СТБ.

Раніше український кулінар Євген Клопотенко поділився незвичайним рецептом полуничного варення.

Також легендарний французький шеф-кухар розповів про київ, кухні Лазурного берега і гідові Мішлен.

10 незвичайних фактів про кабачки