ru ua

Танці з зірками 2018: Аніта Луценко вразила неймовірним виконанням танго

Танці з зірками 2018: Аніта Луценко вразила неймовірним виконанням танго Фото: Аргентинське танго (instagram.com/anitasporty)

Пристрасне танго у виконанні Аніти зірвало шквал емоцій у мережі

Відомий український фітнес-тренер Аніта Луценко взяла участь в другому випуску популярного телешоу "Танці з зірками 2018", який транслюють на каналі "1+1". Її партнером по телепроекту був танцюрист Олександр Прохоров. Аніта разом зі своїм партнером на паркеті виконали пристрасний танець під назвою аргентинське танго. Фотознімки з "захоплюючим дух" танцем Аніта опублікувала у своєму Instagram.

Щоб дізнатися, чи сподобався глядачам виступ, Анiта зробила звернення в соцмережi. "Ну як вам?", поцiкавилася учасниця шоу у своїх пiдписникiв.

Танці з зірками 2018: Аніта Луценко вразила неймовірним виконанням танго

Фото: Аргентинське танго (instagram.com/anitasporty)

Фотознімки миттєво зірвали шквал позитивних емоцій серед "вболівальників" Аніти. Пiдписники інструктора написали величезну кількість коментарів з похвалою на адресу неї і, звичайно ж, запаморочливого танцю. Вони писали, що феєричне танго було неперевершеним. Також безліч інших емоційних коментарів ясно показують те, що Аніта з Олександром були просто "на висоті".

Ось, що писали користувачі соцмережі: "Ти красуня,погляд не могла відірвати", "Каааайффф просто", "У вас всі дані для того, щоб здобути перемогу", " Ох і запалили! Дуже-дуже-дуже!!!", "Найкращий танець на даний момент!) Мені дуже сподобалося! Це стільки праці", "Це було потужно!".

Танці з зірками 2018: Аніта Луценко вразила неймовірним виконанням танго

Танці з зірками 2018: Аніта Луценко вразила неймовірним виконанням танго

Скріншот коментарів (instagram.com/anitasporty)

Фрагмент виступу Аніти і Олександра (instagram.com/oksanaskakunnovak)

Варто відзначити, що танго дійсно було виконано просто чудово і його по - справжньому оцінили не тільки глядачі, а й журі. Судді оцінили їх танець в 22 бали. Діма Монатік поставив 8 балів, стільки ж танцювальна пара отримала від Катерини Кухар і 6 балів від Влада Ями.

До речі, в іншому телешоу "Хто зверху?", знаменитості приміряли на себе весільні образи.

Нагадаємо, Styler також нещодавно розповідав про те, як пройшов перший ефір "Танців з зірками".

Відео: Танці з зірками 2018 - офіційна презентація