ua ru

100-річчя Соборності: з'явилася гра для смартфонів про Українську революцію

100-річчя Соборності: з'явилася гра для смартфонів про Українську революцію Фото: колаж РБК-Україна

Адаптація гри: смартфони та планшети на базі Android і iOS

Український інститут національної пам'яті представив до 100-річчя проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки тематичну гру для мобільних пристроїв під назвою "Сто років боротьби. Українська революція". Про це в четвер, 17 січня, розповіли в прес-службі УІНП.

Презентація відбулась у Києві в Музеї Української революції 1917-1921 років.

За словами головного спеціаліста сектору методичної роботи інституту Олени Охрімчук, гра зацікавить старшокласників, педагогів та всіх, хто цікавиться історією.

100-річчя Соборності: з'явилася гра для смартфонів про Українську революцію100-річчя Соборності: з'явилася гра для смартфонів про Українську революцію

Скрін: itunes.apple.com

""Сто років боротьби. Українська революція" - це можливість в ігровій формі згадати буремні події в Україні 1917-1921 років", - зазначила вона і додала, що гра також сприяєтиме популяризації героїв та учасників, хроніки подій.

Адаптація гри: смартфони та планшети на базі Android і iOS. Режим: багатокористувацький, без доступу до Інтернету. Додаток доступно для всіх версій Аndroid, починаючи з 5.1 і для всіх версій iOS.

Аndroid-версія гри вже в магазині додатків Google Play - play.google.com: http://bit.ly/2FwGEjs

ИОЅ-версія розміщена в магазині додатків Аpple store за посиланням: https://apple.co/2MgBgl0.

100-річчя Соборності: з'явилася гра для смартфонів про Українську революцію

Скрін: play.google.com/store/apps

Як повідомлялося раніше, в листопаді 2018 року українська кіберспортивна команда Natus Vincere (NAVI) здобула перемогу на міжнародному турнірі Blast Pro Series Copenhagen 2018 по Counter-Strike в столиці Данії Копенгагені.

Також ми писали про те, що популярний відеохостинг YouTube заборонив користувачам розміщувати відео з небезпечними і травмуючими психіку розіграшами, трюками і іграми.