Атака шахраїв: в Україні почастішали випадки з "виграшем авто" по SMS

STYLERLIFE        20.11.2016 - 21:54
Фото: Авто в подарунок (Дніпро Годину)
Фото: Авто в подарунок (Дніпро Годину)

Експерти радять не поспішати у телефонній розмові і дізнатися всі подробиці

В Україні знову стали почастішали випадки розсилок шахрайських SMS про виграш автомобіля. При цьому вказується, що для отримання машини потрібно сплатити 1% від вартості транспортного засобу.

Для того, щоб не стати жертвою шахраїв, експерти радять переконатися, що акція відбувається насправді. Для цього слід прочитати, хто спонсор заходу, потім самостійно знайти його офіційну сторінку в інтернет, а на ній — контакти та юридичну адресу. Потім слід зателефонувати в зазначену компанію і поцікавитися, чи проводиться акція. У 99% випадків виявляється, що в головному офісі компанії не мають ні найменшого поняття ні про акції, ні про чиюсь перемогу, передає ЕМА.

Крім того, при спілкуванні з аферистами не потрібно поспішати приймати рішення прямо під час телефонної розмови з ними. Аферисти бувають дуже переконливі, адже проходять спеціальну психологічну підготовку. Краще ввічливо попрощатися і пообіцяти передзвонити.

Якщо акція має місце, все одно треба переконатися, що людина і справді став переможцем. Для цього потрібно зателефонувати в головний офіс компанії-спонсора, дізнатися про строки та умови участі в акції.

До речі, аферисти здають в оренду на Новий рік неіснуючі котеджі в Карпатах.

 

On Top