ua ru

Російський депутат-втікач порівняв РФ з нацистською Німеччиною

Російський депутат-втікач порівняв РФ з нацистською Німеччиною Фото: Денис Вороненков

"Нинішній Росії ні в якому разі не потрібна успішна Україна"

Колишній депутат Державної думи РФ Денис Вороненков, який переїхав в Україну та отримав українське громадянство, заявив, що в Росії зараз так, як було в нацистській Німеччині Гітлера. Про це він сказав в інтерв'ю "Цензор.net".

За словами Вороненкова, українцям потрібно відстоювати свою територію, бо Кремль не зупиниться.

"Це величезна біда. Ситуація в Росії зараз як у нацистській Німеччині Гітлера. Всі знали, що він знищує євреїв, але продовжували співпрацювати з ним багато років, роблячи вигляд, що нічого не відбувається. Ціла держава зійшла з розуму саме в псевдопатріотичному угарі. Багато речей зараз тотожні в Росії. Як сказав один відомий письменник: "Що об'єднує в Росії Івана і Магомеда? Це можливість сп**ть щось на халяву". Тоді йдуть всі національні, релігійні, мовні розбіжності. Крим став таким лакмусовим папірцем – він об'єднав Росію навколо ідеї щось с***ть у свого сусіда. І багато громадян Криму вчинили б таким же чином - у них те ж мислення. Прийшли б американці у Крим і сказали: зараз тут буде Америка і пенсії по тисячі доларів, так вони б і за Америку проголосували", - зазначив Вороненков.

Також він додав, що успішна Україна Росії не потрібна.

"Війна - це лихо. Українці повинні проявити максимум сили волі. Будуть жертви, але потрібно відстояти свою територію. Я бачу, що тут дуже високий патріотичний підйом. По-іншому ніяк не можна виграти війну. Інакше Україну будуть тиснути і ламати, Кремль не зупиниться. Нинішній Росії ні в якому разі не потрібна успішна Україна. Тільки зі зміною цієї влади може змінитися щось, прозріння наступити", - розповів екс-депутат Держдуми".

Він підкреслив, що росіян виховує пропаганда, а тому громадяни РФ їдуть воювати на Донбас.

"За останні 20 років у Росії, на жаль, втратили систему виховання. Сьогодні виховує пропаганда. Коли молодим людям без освіти, без професії (їхні батьки в основному асоціальні елементи), говорять щодня: "жидобандеровци, укрофашисти, вороги", у них виникає лжепатріотизм, вони їдуть на війну. В першу чергу, тому що вони не затребувані, не можуть себе знайти в Росії. І держава брудно паразитує на них, використовуючи їх як "гарматне м'ясо". Той же "Моторола" - працював на заправці. Він ніде і ніколи не міг нічого досягти – і його легко було найняти і спокусити помилковим соціальним ліфтом. Такі люди завжди були в будь-якій державі", - сказав Вороненков.

До речі, колишній депутат Держдуми РФ дав свідчення ГПУ проти Януковича.