ua en ru

У Бердичеві мати замкнула трьох дітей на кілька діб без їжі

У Бердичеві мати замкнула трьох дітей на кілька діб без їжі Фото: Мати закрила трьох дітей без їжі (pixabay.com41330)

Діти просиділи дві доби в неопалюваному будинку

У Бердичеві жінка закрила трьох маленьких дітей в будинку без харчування на декілька діб і пішла. Про це повідомляє "5 канал".

Мешканка Бердичева закрила трьох маленьких дітей самих в будинку майже на дві доби. З їжі вона залишила дітям одну миску з кашею і одну цибулину. Самому старшому всього 8 років, найменшій дівчинці-три роки. Діти просиділи одні, в холодному, неопалюваному приміщенні більше двох діб.

Тривогу забили вчителя з тієї школи, яку відвідував старший син. Вони помітили, що хлопчика вже кілька днів немає в школі і немає ніякої інформації про його перебування. Викладачі звернулися в соціальну службу, а ті – в поліцію.

Поліцейські виявили дітей закритими у холодному приміщенні і забрали дітей з будинку. Медики, які обстежили малюків, діагностували у них простудні захворювання і переохолодження. Крім того, діти були голодні, брудні, а в будинку повна антисанітарія.

Матері трьох дітей загрожує позбавлення батьківських прав і позбавлення волі на два роки за статтею "Залишення в небезпеці".

За словами інспектора ювенальної превенції Бердичівського відділу поліції Олесі Чубохи, діти розповіли, що мама відсутня вже кілька днів. Вона розповіла, що діти проживали в жахливих умовах, в будинку повна антисанітарія, скрізь розкидані речі і були відсутні продукти харчування. Крім того, виявили, що будинок не опалюється, так як відрізаний від газопостачання.

Відео: Мати закрила трьох дітей в квартирі без харчування (YouTube/5 канал)

А нещодавно у Херсоні жінка оставила в кафе свою дитину і пішла. Горе-матір попросила відвідувача закладу півгодини доглянути за її дев'ятимісячним сином, а сама пішла, але так і не повернулася. На місце події викликали поліцейських.

Малюка доставили в лікарню і почали за описом свідків шукати його мати.

"Буквально за кілька годин до того жінку, схожу за описом, інспектори перевіряли на наявність наркотичних речовин", - розповів прес-офіцер патрульної поліції Херсона Андрій Кований.

За дитиною жінка повернулася під вечір через кілька годин. Їй повідомили, що малюк перебуває в лікарні, а її саму шукають правоохоронні органи. Але горе-мати ні в лікарню, ні в поліцію не пішла.

Нагадаємо, у Запоріжжі матір кинула 7-річну дівчинку замерзати вночі на вулиці.